אביגדור קהלני: "אני חי, אני פה - ואני אנצח" צילום: איכילוב

גיבור ישראל תא''ל במיל' אביגדור קהלני המאושפז במצב קשה בבית החולים איכילוב בתל אביב, פרסם סרטון ממיטתו בבית החולים שבו הכריז: ״אני חי, אני פה ואני אנצח''.

''אז כפי שאתם רואים אני חי, אני פה ולא מתכוון ללכת לשום מקום'', אמר קהלני. ''אני מרגיש בסדר, יש כאבים בגלל משהו שאני נאבק איתו כרגע. אין פה סכנת חיים.

''יש כאבים חזקים מאוד'', סיפר קהלני. ''אני רוצה להודות לכל מי שהתעניין בשלומי, אני לא יכול להגיב להודעות של כולם. הטיפול שלי יוצא מן הכלל ואני מודה לבית החולים איכילוב. אני נמצא בבית חם ואוהב. אני אנצח''.

אביגדור קהלני
צילום: שלומי יוסף

קהלני, לשעבר שר בממשלת ישראל, מאושפז באיכילוב לאחר שהחל לסבול מזיהום בעקבות חיידק טורף. מבית החולים נמסר אתמול בצהריים כי לא נשקפת סכנה לחייו.

בנו דרור קהלני שוחח עם גולן יוכפז וענת דוידוב וסיפר על מצבו של אביו: "עדיין מנסים לאתר את המיקום של החיידק האיום הזה. הוא בהכרה, זה התחיל מכאבי גב איומים. הוא יצא מסכנת חיים ונמצא במצב יציב".

"תודה רבה על התפילות והדאגה, מצבו כרגע יציב", אמר בנו של קהלני, ''הוא בהכרה והוא על משככי כאבים כדי להוריד את רמת הכאב, שהיא פשוט לא אנושית".

"יש כאן השתלשלות עניינים לא ברורה'', תיאר דרור קהלני. ''זה התחיל איפשהו מכאבי גב איומים. בהתחלה חשבו שנתפס לו הגב, ואחר כך הבינו שזה חיידק. מנסים לתת את הטיפול הנכון, הוא לא בסכנת חיים. יוציאו אותו מטיפול נמרץ".

ראש הממשלה נפתלי בנט אמר אתמול כי הוא ''מתפלל עם כל עם ישראל לרפואתו של גיבור ישראל, תא"ל (מיל') אביגדור קהלני. האדם שכל כך הרבה מאיתנו חייבים לו את חיינו. א-ל נא רפא נא לו''.

ראש האופוזיציה בנימין נתניהו כתב בחשבון הטוויטר שלו: ''מתפלל אתכם לרפואתו של אביגדור קהלני - גיבור ישראל. רפואה שלמה ומהירה''.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו