לאן נעלמה הסיכה של בנט?
לאן נעלמה הסיכה של בנט? צילום: לע"מ וקובי גדעון/ לע"מ

ראש הממשלה נפתלי בנט ביקר הבוקר (חמישי) במרכז חיסונים בעיר טייבה, כדי לעודד את התושבים מהמגזר הערבי להתחסן נגד קורונה.

גולשים ברשת החברתית הבחינו שסיכת דש עם דגלי ישראל המונחת בקביעות על החלק העליון של חליפתו, לא היתה על החליפה בעת ביקורו של בנט בטייבה.

''הסיכה הוסרה היום לרגל ביקורו בטייבה. כנראה לא רצה לעצבן אותם. כמו שלא רוצה לעצבן את עבאס'', כתבה אחת הגולשות.

פעיל הימין ברוך מרזל צייץ בטוויטר: ''כמו שאמרתי על בנט לפני תשע שנים האיש ריק מאידאולוגיה הכל למכירה במידה וזה יקדם אותו הוא מוכן לוותר על דגל ישראל''.

חברת הכנסת מירי רגב מהליכוד הגיבה בחשבון: ''בנט, מאחר שהורדת את סיכת דגל ישראל בביקור שלך בטייבה, אתה כנראה מתבייש במדינת ישראל אותה אתה מייצג. מצאתי לך סיכה חדשה לענוד - סיכת עבאס. תתבייש לך''.

בנט בטייבה
צילום: קובי גדעון/ לע"מ

כאמור, ראש הממשלה נפתלי בנט ביקר היום (ה') במתחם חיסוני הקורונה בעיר טייבה, כחלק ממאמצי עידוד ההתחסנות במגזר הערבי.

בביקור השתתפו השר לשיתוף פעולה אזורי עיסאווי פריג', ראש העיר טייבה עו"ד שועאע מסארווה מנצור, ממונה הקורונה לחברה הערבית איימן סייף, האימאם ג׳וואד מסארווה וחברי מועצת העיר טייבה.

בנט אמר: "באתי לטייבה הבוקר כי אכפת לי מהבריאות שלכם. כי אני דואג לחיים של ההורים, של סבא וסבתא, כי החיים הסכנה. יש הרבה 'פייק ניוז'. האמת היא שאנשים מתים מהקורונה, לא מתופעות הלוואי המועטות מאוד של החיסונים הנפלאים.

''מדינת ישראל היא המדינה היחידה בעולם שמעניקה את החיסון השלישי ברגעים האלה. אתמול ארה"ב הודיעה שבעוד חודש היא תעניק את זה לכל הגילאים''.

לדברי בנט, ''זכינו בזה שיש לנו כלי להגן על עצמנו, אז בואו נשתמש בו. אבל, זה דורש אחריות אישית, ואני מבקש מכם, מנהיגי הציבור, האימאם שעושה מעשה חשוב, ראש העיר היקר - לשבת על הטלפון, לשכנע אנשים ולהציל חיים.

''אין דבר קדוש יותר מלהציל חיי אדם. תתפסו את סבא וסבתא, קחו אותם לקופת החולים ותצילו אותם. אני פונה לנוער: הדבר המקודש ביותר הוא לשמור על הכבוד ועל החיים של סבא וסבתא, של אמא ואבא. בני הנוער - אתם הכי מדבקים. אם אתם מתחסנים ועוטים מסכה, אתם שומרים על החיים של סבא וסבתא''.

ראש הממשלה הדגיש: ''זה לא לנצח, זה עוד כמה שבועות של מאמץ קל וזוכים לעוד הרבה שנים של נחת עם המשפחה. לכן, אני פונה לכל מנהיגי הציבור בחברה הערבית ומבקש מכם לצאת עכשיו למאבק על הצלת החיים. החיים שלכם חשובים לי. לכו להתחסן - רוּחוּ תִּטָּאעֲמוּ".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו