דב הלברטל
דב הלברטלצילום: ערוץ 7

זה מקומם שמירב מיכאלי מביאה ילד. זה מקומם כי כל חייה היא מטיפה לכך שילד זה לא דבר טוב.

ויתכן שבהשפעתה הרבה והמתמשכת, היא השפיעה על אלפי נשים שלא להביא ילדים לעולם. כי הרי ילד זה אפליה נגד נשים. כי זה פוגע בקריירה. כי ילדים זה מטרד.

ולפתע פתאום מתחשק לה ילד. היא מספרת סיפורים על רצונו של בן זוגה בילד, ועל אהבתה אליו. אבל כאן מתעורר קושי עקרוני וערכי גדול: איך זה שהפמיניסטית האולטימטיבית, זו שאפילו חשפה את עצמה בשידור ישיר בטלוויזיה, כורעת ברך בפני אהבתה לבעלה. האם הוא לא אוהב אותה? למה שהיא תוותר. הגיע הזמן שהגברים יכניעו את אהבתם לבנות זוגם. לשיטתה הנלוזה, הוא היה צריך לוותר על רצונו לילד למען אהבתו כלפיה. ואולי הוא לא אוהב אותה? כדאי שתחשוב על כך.

מה שמעורר אצלי חשד, שהפמיניסטית הזו, פשוט משקרת. ובעצם מאוד מתחשק לה ילד. כי אחרת איך נסביר לכל נשות ישראל חסידותיה, שהיא, שכל כך לא רוצה ילד, נכנעת לגבר בן זוגה.

הילד הזה הוא ספק יהודי, לכל הפחות (בהנחה סבירה ביותר שהפונדקאית לא יהודייה), ולדעת רבים הוא גוי גמור. ויש להניח שהוא יישאר כזה. אז בוודאי שאין מה לאחל מזל טוב. ובכלל, אין מה לאחל מזל טוב למסיתה ומדיחה הזו, שגורמת לפירוק משפחות. אבל בכל מקרה, את הילד הזה צריך להוציא ממירב מיכאלי.

הסיבה לכך, היא שיטתה של הפמיניסטית הזו בעצמה. הרי היא הכריזה על כך, שהורים לא מוכשרים לגדל את ילדיהם, וזה עוול להשאיר ילדים אצל ההורים, והחברה צריכה להחליט באופן דמוקרטי מה לעשות עם הילדים.

אז הנה: מירב מיכאלי היא האחרונה שבאופן דמוקרטי הייתי מפקיד אצלה ילד. כי הרי אפילו אחרי הפונדקאות, הפמיניסטית הכריזה שהיא לא חוזרת בה מכך שאינה רוצה בילד.

אז איך אפשר לתת לאשה הזו לגדל ילד, כשכל חייה היא מצהירה שהיא לא רוצה ילד. היא תחתל אותו? היא תקום בלילה להרדים אותו? יש לה בכלל רגש כלפיו? יש לה בכלל רגש? הרי היא עושה הכול רק מתוך אהבתה לבן זוגה. אז את הילד הזה, הספק גוי, צריך להוציא ממנה, מהטכנוקרטית הזו, ויפה שעה אחת קודם.

חוץ מזה, במסגרת ערכיה הליברליים הנאורים, היא הכריזה שפונדקאות הוא סחר בנשים. אז האישה הזו, המתכנה מירב מיכאלי, ניצלה אישה אמריקאית, עשתה מסחר בגופה של אותה אישה, והכל לטובתו של בן זוגה. לא יאומן. אף פעם אל תאמינו לשמאלנים עליה ולערכיהם המסולפים. הם תמיד בסוף ירמו אתכם, ואתן תשארנה בלי כלום, בעוד שלה יהיה ילד.

לכן כל העניין הזה של המתכנה מיכאלי. מקומם כל כך. זו שמסיתה ומדיחה שנים על שנים נגד ערכי המשפחה. זו שבעצמה מעולם לא התחתנה. זו שהטיפה עשרות שנים נגד ילודה וגידול ילדים, ועל העוול שנגרם בכך לנשים, היא בעצמה חושקת פתאום בילד, ומענה את האם הפונדקאית לתועלתה האישית.

בשם רבבות הנשים, אלו שלא ילדו בגלל זו המתכנה מיכאלי, אלו שלא נישאו בגללה, כי השתכנעו שנגרם עוול לנשים, ועליהם רק לממש את עצמן, ובשם כל אותן נשים שכבר אינם יכולות ללדת כי הזמן הביולוגי אזל, והאמינו לפמיניסטית העלובה שאסור ללדת באמצעות אם פונדקאית, בשם כל אלה - אני קורא להוציא את הילד הספק גוי ממירב מיכאלי.