לאה גולדין
לאה גולדין צילום: שלו שלום - TPS

בעוד ראש הממשלה נפתלי בנט המריא היום (שלישי) לביקור בארצות הברית, לאה גולדין, אמו של סגן הדר גולדין ז"ל שנלקח בשבי החמאס לפני 7 שנים, קראה למנהיגים הצבאיים לדרוש ממנו להצהיר בפני ג'ו ביידן כי לא יהיו הפסקות אש נוספות עם חמאס ללא השבת הבנים.

בראיון ל-103FM אמרה גולדין,"אני לא שלחתי את הדר לעזה, אני גייסתי אותו בתל השומר יחד עם אחיו צור ומבחינתי הוא אף פעם לא השתחרר מצה"ל. ברור לי שבסוף צריכה להיות פה החלטה מדינית, אין לי ספק בכך, אבל צריך גם לברר מה עושים כוחותינו כדי להחזיר אותו הביתה. הממשלה מודיעה שתעשה זאת, אבל לא עושה. שר הביטחון הנוכחי הוא בני גנץ, רמטכ"ל בזמן צוק איתן. הרמטכ"ל הנוכחי הוא אביב כוכבי, שהיה ראש אמ"ן בצוק איתן. הם אותם האנשים שניהלו את המלחמה אז כמפקדים משלחים והם צריכים לקרוא עכשיו לראש הממשלה בנט בקול חזק בכך שכשיפגוש את ביידן, שהוא יגיד לו שאין הפסקת אש ללא השבת הבנים תחילה. זה מה שהחוק הבינלאומי אומר וזאת החובה של האמריקאים".

עוד הוסיפה בכאב, "משחקים על הדם של הילדים שלנו, ומבחינת עזה הכל כשורה - סחורות נכנסות ופועלים יוצאים, אבל בינתיים מחבל פוגע בבראל שמואלי. המצב לא שפוי. 40 חמאסניקים טרוריסטים ממררים את החיים לתושבי עזה ולנו, הגיע הזמן להפוך את המשוואה ולהפוך את החזקת החיילים מנכס לנטל".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו