טל שמידט
טל שמידטצילום: אורטל שרביט

אלוללללל! עוד רגע הוא כבר נגמר ואנחנו הולכים לעמוד לפני המלך. ככה, כמו שאנחנו, לדין שיקבע על כל השנה הקרובה.

זה הזמן לעצור לרגע את מירוץ החיים ולעשות חשבון נפש. להחליט באיזה ספר אני רוצה להיכתב, מי אני רוצה להיות בשנה הזו, כמה טוב אני רוצה להכניס לחיי בשנה הקרובה. אולי זה נשמע קצת מוזר שאני יכולה להחליט ולבחור, אבל זה ממש ככה! הרצון שלי הוא זה שיקבע איפה אני אהיה בשנה הזאת.

אם את עדיין זוכרת מה הבטחת לה' ולעצמך בשנה שעברה זה סימן טוב! זה סימן שהרצון שלך חזק. אבל האם באמת הצלחת לקיים? הצלחת להתקדם כפי שרצית? עשית תנועה פנימית משמעותית בשנה הזאת?

הלוואי שהתשובה שלך היא "כן, אני אדם חדש, אני באמת זכיתי לשנה משמעותית!"

להרשמה לאימון אישי לחצו כאן

אבל אם את עומדת כעת, רגע לפני ראש השנה, ולא מרגישה שיש לך דרך ברורה איך לרצות ולהתקדם, איך להבטיח ולקיים, איך להגיש לה' יתברך תכנית לשנה החדשה ולעמוד בה - האימון לייב הזה בדיוק בשבילך...

את מוזמנת באהבה לאימון לייב עוצמתי ועמוק בחינם. הכנה לראש השנה עם טל שמידט, מטפלת רגשית ומאמנת אישית. ביום ראשון הקרוב, כא אלול, בשעה תשע בערב -

איך להגיע לראש השנה בתחושה מתוקה מדבש - שאני מוכנה מבפנים להיפגש עם השם יתברך ועם עצמי.

בואי אהובה, ה' מחכה לך, מחכה לעומק שלך, ללב שלך, לרגשות העמוקים שלך...

אם הכתבה הזו קצת הסעירה אותך, או נגעה שם עמוק בלב ועשתה בלאגן - תבואי לאימון לייב ונעשה שם סדר. לבינתיים, נשיקות של כח ושל אהבה עצומה למי שאת, ולמי שאת רוצה להיות בשנה החדשה.

האימון לייב ביום ראשון הקרוב יתקיים בזום מיוחד שהפרטיות שלך נשמרת ואף אחת לא רואה שאת בפנים. בנוסף, לרשות המשתתפות יהיה צ'אט פרטי המגיע אל טל בלבד, מבלי שהמשתתפות הנוספות יראו.

להרשמה לאימון אישי לחצו כאן