איתמר בן גביר
איתמר בן גביר צילום: Yonatan Sindel/Flash90

אחרי שאמש בשעת ערב מאוחרת פרסם מואנס דאבור, חלוצה הערבי-ישראלי של הופנהיים הגרמנית ומי ששיחק לא מעט במדי נבחרת ישראל בכדורגל, הודעה בה ספק התנצל ספק הבהיר את דבריו בעקבות תמיכתו בפורעים הערבים ומחבלים בימיו הראשונים של מבצע שומר החומות, היום (שישי) פרסם מאמן נבחרת ישראל בכדורגל האוסטרי ווילי רוטנשטיינר את סגל השחקנים שיעמדו לרשותו לקראת שלוש משחקי הנבחרת במסגרת מוקדמות מונדיאל 2022 בשבוע הבא.

אחד מאותם שחקנים שזומן הוא כמובן החלוץ הערבי-ישראלי דאבור שיחזור לראשונה למדים הלאומיים לאחר הפוסט המסית.

מי שלא שתק על זימונו של דאבור הוא יו"ר עוצמה יהודית, ח"כ איתמר בן גביר שאמר: "בושה ובזיון לנבחרת ששחקן שתמך במחבלים חזר לשחק בנבחרת אפילו בלי התנצלות, אני בז לו".

כזכור, בימיו הראשונים של מבצע שומר החומות, פרסם דאבור פוסט בו הביע תמיכה בטרוריסטים בהר הבית ושכונת שמעון הצדיק וקרא לאלוהים להעניש את השוטרים וכוחות הביטחון.

"בושה ובזיון לנבחרת מדינת ישראל ששחקן שתמך במחבלים חזר לשחק בנבחרת אפילו בלי התנצלות, מדובר בפגיעה בכבוד הלאומי. לא ייתכן ששחקן נבחרת ישראל בכדורגל שצידד בצד של האויב ולמעשה תמך בפגיעה בחיילי צה”ל ששמרו על הביטחון בהר הבית, ישחק וייצג את מדינת ישראל בעולם. מי שכבודה של המדינה חשוב לו, בז לו".