שימשיות
שימשיות qgardendesign

יש לכם גינה נפלאה ואתם רוצים לנצל אותה ולשבת בה כמה שרק ניתן לפני שימי החורף יגיעו שוב.

עדיין יש לכם זמן ליהנות מהרוח המלטפת בשעות ערביים או מהשמש הנעימה בשעות הבוקר המוקדמות אשר עם כניסת הסתיו יהפכו לקרירות יותר.

בגינה אפשר לנשום אוויר צח מלוא הריאות ולהתבונן בצמחייה היפה ששתלם ובהשקעה הרבה שהשקעתם בעיצוב הגינה.

שמשיות בעלות בסיס עמיד

אם אתם זקוקים לשמשיות גדולות במיוחד, תוכלו למצוא אצלנו גם שמשיות המגיעות לגדלים של 3X3 או 4X4. חשוב לדעת כי שמשיות במידות כאלו זקוקות לבסיס יציב אשר יוכל לשאת את משקלן, להחזיק אותן איתנות בחום הכבד או ברוחות חזקות מבלי שיעופו ויסכנו את היושבים בגינה.

משקלם של בסיסי שמשיות כאלו נע בין 25–40 ק"ג והם נחשבים כעמידים במיוחד. אם אתם זקוקים לאפשרות להוציא את השמשייה ממתחם הגינה בקלות, תוכלו למצוא גם בסיסים עם גלגלים שיאפשרו לכם לגלגל את השמשייה למקום האחסון שלה בקלות מרבית.

איזה עיצוב אתם אוהבים?

העיצובים החדישים לשנת 2021 הביאו עימם מגוון סגנונות של שמשיות נפלאות. כעת תוכלו לבחור מבין מבחר שמשיות במבצע אשר מחירן אטרקטיבי במיוחד ועיצובן משגע. באתר יש שמשיות עגולות או מרובעות והן מגיעות בגוונים – לבנים, אפורים ושחורים להתאמה מקסימלית לגינה שלכם.

הצללה לכול מקום בגינה

כאשר רוצים להצליל גינה חשוב שתהיה לכם את האפשרות להצליל כול חלק בה. למשל אם יש לכם שולחן פינת ישיבה לגינה הכוללת שולחן אוכל שבו אתם נוהגים לארח חברים ובני משפחה תוכלו להשתמש בשמשייה כדי להצליל את השולחן.

אם יש לכם בריכה ביתית ואתם יוצאים להשתכשך בה להנאתכם, תוכלו להצליל גם אותה כדי לא להיות חשופים לשמש בשעות החמות והמסוכנות של היום. אם יש לכם נדנדה זוגית או ערסל שבו אתם אוהבים להשתרע וליהנות מהזמן שלכם בגינה, תוכלו גם להצליל אותם וגם לכוון את זווית השמשייה כך שהיא תחסום את קרני השמש שלא יפריעו לכם. ואם החלטתם להוסיף משחקי חוץ כמו שולחן פינג פונג מגניב תוכלו להצליל גם אותו בזמן שאתם עורכים טורנירים ידידותיים.

חפשו שמשייה שאינה מגבילה אתכם

אם אתם יושבים בגינה דווקא בשעות החמות של היום או שהזמנתם חברים לאירוח של ברביקיו ויצא יום חם במיוחד, תוכלו ליהנות מאלמנט נוסף של השמשיות לשנת 2021 ישנן שמשיות שיש להן רגל מרכזית וניתן להניחן במרכז השולחן וישנן שמשיות בעלות רגל צדדית שאינן מגבילות אתכם כלל עם גודל וקוטר השולחן. ניתן להניח אותן לצד השולחן וחופתן הגדולה תצליל את השולחן גם אם השמשייה איננה ממוקמת במרכזו.

לסיכום, הקיץ הזה תוכלו ליהנות מהשהייה בגינה שלכם גם בשעות החמות של היום ועדיין להימנע מקרני השמש היוקדות בקלות ובפשטות.