בצלאל סמוטריץ'
בצלאל סמוטריץ' צילום: חיים טויטו

יו"ר מפלגת הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ' סיפר הערב (שני) פרטים נוספים על מענק 500 מיליון השקלים שמממשלת בנט מתכננת לתת לרשות הפלסטינית.

לדברי סמוטריץ', כספי משפחות נפגעי הטרור מבית אל, אריאל, קרני שומרון, מעלה אדומים, וישובים נוספים יממנו את המחבלים שרצחו את יקיריהן ואת משפחותיהם.

לאחר הפנייה של ח"כ סמוטריץ' לשרי הביטחון והאוצר בדרישה לחשיפת מקור הכספים שגנץ הבטיח לאבו מאזן, הגיע לח"כ סמוטריץ' מידע ולפיו 100 מיליון ש"ח מתוך הסכום הכולל של חצי מיליארד ש"ח שהממשלה מתכוונת להעביר לרשות הפלסטינית יגיעו מכספי קרן המנהל האזרחי שמקורו של הכסף שנצבר בה הוא מתשלומים שמשלמים תושבי יהודה ושומרון היהודים על קרקע לבנייה או תעשייה.

''100 מיליון ש"ח ש'הממונה' גובה בשם מדינת ישראל מאזרחי ישראל שקונים בית או מגרש ביהודה ושומרון מועברים בתרגיל 'ישראבלוף' לרשות הפלסטינית ומשם למשפחות מחבלים'', אמר סמוטריץ'.

יו"ר מפלגת הציונות הדתית תקף: "ממשלת ישראל באובדן עשתונות ערכי מוחלט. אזרחי ישראל, תושבי יהודה ושומרון ובתוכם משפחות נפגעי הטרור יממנו את הטרוריסטים שרצחו את ילדיהם. מכעיס, עצוב ומקומם. אני קורא לחברים בממשלה שעוד נשארה בהם טיפה של מוסר. עצרו את הטירוף הזה".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו