אור עמרמי עם הפרס
אור עמרמי עם הפרס באדיבות: עופר מנחם תקשורת ויחסי ציבור

אתמול התבשרו בכאן 11 בבשורה משמחת במיוחד - הסדרה 'הד קולך' השתתפה בפסטיבל בינלאומי לסדרות אחד הגדולים בעולם ״סירייס מניה״, וזכתה בפרס השחקן הטוב ביותר בתחרות הבינלאומית, לשחקנים: איתמר רוטשילד,אור עמרמי ברוקמן ו- שמואל וילוז׳ני

פסטיבל 'סירייס מאניה' (series mania) הצרפתי הוא פסטיבל בינלאומי לסדרות טלוויזיה ונחשב לאחד מהפסטיבלים הייוקרתיים והחשובים בתחומו. הפסטיבל מתקיים מדי שנה בעיר ליל בצרפת ומציג מאות סדרות טלוויזיה מרחבי העולם.

הסדרה 'הד קולך' עוד לא עלתה כאן בישראל ותעלה רק בהמשך השנה, אך בין הישראלים שבופתעו לקבל את הבשורה היה גם אור עמרמי ברוקמן עצמו, שפרץ לתודעה הציבורית בתכנית הכוכב הבא.

"אין לי יותר מידי מילים בגלל שעדיין מעכל את גודל הבשורה" מספר ברוקמן, "זוכר ומזכיר לעצמי כל הזמן שזה הכל חלק מהדרך שאנחנו צועדים, ומודה לאלוהים ולכם הקהל שלי, שמלווה אותי באהבה אינסופית. בהזדמנות זו אני מאחל לכולכם חג שמח ושנה טובה, תודה !"

"הד קולך" היא סדרת דרמה מוזיקאלית, המגוללת את סיפורו של קובי שמר, שברח כל חיו מצלו של אביו - ארי שמר, אליל הרוק הבלתי מעורער של שנות השבעים- וכעת מנסה למצוא את זהותו ולקיים קריירה מוסיקלית משלו, ללא הצלחה.

מתוך 'הד קולך'
מתוך 'הד קולך' צילום: רותם ירון

קובי מנסה למצוא את זהותו ולקיים קריירה מוסיקלית משלו אבל הקהל נשאר אדיש. כשלני, בנו האהוב בן ה-17, זמר מחונן עם כריזמה שקטה ומהפנטת, מוזמן לתוכנית ראליטי מוסיקלית, ההופכת אותו מיידית לכוכב, קובי עומד בדילמת חייו. האם יפסיד במה שהוא רואה כמשחק אכזרי של אלוהים, ש'הקפיץ' את הכישרון דור או שיחזיר מלחמת חורמה בקיום?

בכל פרק ישולבו הופעות מוסיקליות וארכיב מוסיקלי שנכתב במיוחד לסדרה ע"י שלומי שבן ויכלולו שירים מקוריים שהופקו במיוחד.