ראשי המועצות ואלוף הפיקוד
ראשי המועצות ואלוף הפיקוד צילום: דובר צה"ל

הרמת כוסית חגיגית לכבוד ראש השנה התשפ״ב התקיימה אתמול (א') בראשות מפקד פיקוד המרכז, אלוף יהודה פוקס, בהשתתפות ראשי הרשויות במרחב יהודה ושומרון ומפקדי הגזרה ושותפינו מהשב״כ, משטרה, מג״ב והמנהל האזרחי.

״המסורת בפיקוד המרכז היא שאת הרמת הכוסית של המפקדים עושים יחד עם ראשי ההתיישבויות", אמר פוקס. ''כצבא העם, כצבא שמחובר, צבא בשביל המדינה, יש לנו את החיבור הזה וזו האחריות והציווי שלנו. זו השבועה שנשבענו ועליה אנו עמלים כל יום.

''אני מאחל להתיישבות, למפקדים ולמשפחות, שתהיה שנה טובה, שנה של בריאות, ביטחון, אתגרים גדולים ושיהיה שלום על כל הארץ״, הוסיף אלוף הפיקוד.

הרב אליהו גפני ראש המועצה המקומית עמנואל ברך בשם ראשי הרשויות: "בפתח השנה החדשה אני מבקש לדבר על אחדות. אנחנו רואים את העבודה הקשה והסזיפית שאתם המפקדים והחיילים עושים לשמור על הבטחון שלנו יום יום. אנו ראשי הרשויות עושים במקביל את עבודתנו בהתיישבות יום יום. המפגש השנתי כאן היום זה האחדות של כולנו יחד. בע"ה נדע לשלב ידיים גם השנה. הסמל של הפיקוד הוא אריה, כמו הסמל של שבט יהודה 'אתה יודוך אחיך'. רוצים לומר לכם תודה ולברך אותך מפקד הפיקוד החדש בהצלחה בתפקידך החדש״.

דויד אלחייני יו"ר מועצת יש"ע ברך את מפקד הפיקוד בתפקיד המורכב המשלב בין הפעילות הצבאית בטחונית, יחד עם הנושאים האזרחיים. "זה התפקיד הכי מאתגר בצה"ל, ולקראת השנה החדשה כולנו מאחלים לך הצלחה ושנה טובה ומבורכת".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו