תינוק בידי אמו
תינוק בידי אמוצילום: shutterstock

אמש החלה חלוקת צ'קים ארצית באדיבות קופת הצדקה של ועד הרבנים לאלפי משפחות.

בתורות במוקדי החלוקה נצפו רגעים נוגעים ללב כשאימהות לילדים קטנים הודו בהתרגשות גדולה על התמיכה שתאפשר להם לערוך את החג.

אברהם, נציג החלוקה בירושלים, שיתף מעט מהנעשה בחדרי חדרים: "נכנסה אלי אישה עם תינוק על הידיים, העיניים שלה היו מושפלות וכשקיבלה את הצ'ק היא החלה לדמוע 'בזכותכם נוכל להכין סעודה מפסקת בערב יום כיפור ולקנות דפנות לסוכה' לחשה בהתרגשות".

בקופת ועד הרבנים מבקשים להודות לכל מי שתרם את כספי פדיון המעשרות ואומרים: עשרות משפחות עדיין ממתינות לצדקה שלכם. הצטרפו עוד היום לפדיון הכפרות של כל גדולי ישראל ותזכו לברכה העצומה: "מלטם מכל רעות בזאת השנה"

לתרומה הקליקו כאן>>>

בצעד יוצא דופן התקבצו כל גדולי הדור בראשות מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א והעבירו מסר אחיד ונוקב: הצדקה לוועד הרבנים היא זו שתכריע עבורנו את הכף לטובה!

המסר נכתב על יד כל אחד מהרבנים בשפה שונה וייחודית לו, אך שורת הפתקאות שהצטברה במשרדי קופת הצדקה לא הותירה מקום לספק, ברכה תשרה על תורמי ועד הרבנים.

בשעת נתינת הפדיון יש לומר את הניסוח הבא: "זה הכסף ילך לועד הרבנים ואני אכנס ואלך לחיים טובים ארוכים ולשלום"

השנה בנוסף לברכות יקיימו הרבנים מעמד תפילה מיוחד עבור כל תורמי פדיון הכפרות ויפצירו על כל שם ושם: "מלטם מכל רעות בזאת השנה"

אם נתבונן לרגע, נגיע למסקנה הפשוטה והנוקבת: כולנו עושים פדיון כפרות בערב יום הכיפורים, בואו נעשה את זה נכון כמו שגדולי ישראל עושים עם ברכה ותפילה שתלווה אותנו לכל השנה החדשה!

בסכום סמלי של 36 ₪ לנפש, תדעו שעשיתם את הטוב ביותר עבור המשפחה שלכם ותזכו לגמר חתימה טובה!

להצטרפות לפדיון כפרות הקליקו כאן>>>