יריב לוין
יריב לוין Photo by Hillel Maeir/Flash90

יו"ר סיעת הליכוד ומרכז האופוזיציה, ח"כ יריב לוין מגיב לקריאתם של ח״כ עידית סילמן וח״כ ניר אורבך לאופוזיציה "לעשות את הדבר הנכון" ולבחור את חברי ועדות הכנסת.

"ח"כ סילמן וח"כ אורבך - ברגע האמת שמתם בצד את כל מה שהבטחתם לבוחרים שלכם. את כל מה שהבטחתם לעצמכם שתעשו ביום שתבחרו לכנסת. כל יום אתם יורדים עוד יותר, שותפים לעוד מהלך מופקר. קבלני ביצוע של ממשלת שמאל כושלת", כתב לוין.

"רק אתמול מיניתם את ח"כ וואליד טאהא ליו"ר ועדת הפנים, רק אתמול המשכתם להחריב עד היסוד את הכנסת, למנות ראשי ועדות וחברי ועדות בלי קשר לגודל הסיעות בכנסת, באופן ששובר את כל השיטה הדמוקרטית שנהגה מקום המדינה. ועכשיו אתם עוד מעזים לקרוא לאופוזיציה 'לעשות את הדבר הנכון', כלומר לעשות כמוכם - לכופף את הראש, לוותר על כל עיקרון וליישר קו עם ממשלת הרמיה והכישלון. להעמיד פנים כאילו הכל תקין. כאילו הכל בסדר.

ח"כ אורבך וח״כ סילמן - הדבר הנכון הוא לתת לאופוזיציה את הייצוג המגיע לה על פי תוצאות הבחירות. כפי שהיה תמיד. ויש עוד דבר נכון שאתם יכולים לעשות מיד: להסיר את תמיכתכם מממשלת השמאל הרעה הזו שנמצאת בשלטון רק בגלל הקולות של שניכם. ויפה שעה אחת קודם".