תפילה במערת המכפלה
תפילה במערת המכפלה צילום: ISTOCK

בתקופת חגי תשרי והימים הנוראים שבהם נהוג להשתטח על קברי צדיקים ולהתפלל במקומות הקדושים, אתר פתקא מאפשר לשלוח בקשות ותפילות אישיות למקומות הקדושים וקברי צדיקים.

הבקשות מועברות באופן מיידי לנציגים של פתקא, רבנים ואברכים בני תורה, המקריאים את הבקשות בזמן אמת באתרים השונים ברחבי הארץ.

בין האתרים שבהם ניתן לקבל את השירות אפשר למצוא את הכותל המערבי, מערת המכפלה, קבר רחל, וקבריהם של שמואל הנביא, רבי עקיבא, דוד המלך, האר"י הקדוש והשל"ה הקדוש, רבי שמעון בר יוחאי, רבי מאיר בעל הנס, רבי יונתן בן עוזיאל, רבי נחום איש גמזו ועוד.

בשיחה עם מייסד האתר הוא מסביר: "בפתקא שמנו לעצמנו מטרה לאפשר לכל אדם, לא משנה היכן ולא משנה מתי, גישה לבקשת תפילה במקומות הקדושים. האתר שלנו הוקם והתהווה בהכוונה ובפיקוח של רבנים, והוא נותן מענה יחיד מסוגו המגשר על כל מרחק או מגבלה".

להשתטח על קברי צדיקים גם בתקופת הקורונה
להשתטח על קברי צדיקים גם בתקופת הקורונה צילום: יח"צ

לדבריו: "באמצעותנו, על צג המחשב או הסלולרי, אין ברכה מצולמת שלא תגיע ליעדה ואין מקום שהוא רחוק מדי לשליחת תפילה. הבקשות שלכם מועברות על ידינו מיידית לנציגים של פתקא הנמצאים בכל המקומות הקדושים, והם - רבנים ואברכים בני תורה - נושאים עבורכם את התפילה. אירוע התפילה מצולם בוידיאו ונשלח אליכם".

באתר פתקא ניתן לשלוח כל סוג של תפילה לשנה החדשה, בין אם זו תפילה לזיווג, תפילה לשלום בית, תפילה לבריאות או פשוט תפילה להצלחה

לשליחת תפילה אישית לאחד המקומות הקדושים לחצו כאן

או בכתובת www.pitka.co.il