פינוי המחבל באסל שוואמרה לבית החולים
פינוי המחבל באסל שוואמרה לבית החולים צילום: Olivier Fitoussi/FLASH90

אישה שילדה היום (שלישי) תאומים בניתוח חירום בבית החולים שערי צדק, הועברה להתאוששות ופקחה את עיניה כשבמיטה הסמוכה אליה שכב המחבל באסל שוואמרה, שפצע אתמול שניים ליד תחנה מרכזית ירושלים.

בשיחה עם ערוץ 7 סיפר בעלה, ד' רדוצקי, על הרגע בו הם קלטו שמי ששכב ליד מיטתה היה המחבל, ואמר כי הוא מצפה שמחבל לא ימתין בחדר התאוששות יחד עם שאר המתאוששים.

"כשאשתי חזרה מהתאוששות, היא אמרה לי שלידה, ממש צמוד אליה, שכב ערבי שמסביבו יש שוטרים", סיפר רדוצקי. "שאלתי אותה בן כמה הוא היה אז היא אמרה לי בחור בן 20 או משהו כזה. הוא היה נראה פצוע רציני".

"אחר כך שמעתי שהיה פיגוע ושהמחבל פונה לשערי צדק. הבנו שזה היה המחבל", אמר. "הופתעתי. אבל אני מכיר פה את המערכת בישראל ואני יודע שמחבלים יקבלו פה את הטיפול המקסימלי".

"הייתי בהחלט מצפה שמחבל שניסה להרוג אנשים לא יהיה בחדר התאוששות איפה שכולם נמצאים", צין. "אף אחד לא היה רוצה שאותו אחד שפצע פה כמה אנשים עכשיו הוא יושב איתנו באותה מחלקה ויקבל טיפול לא פחות טוב מאיתנו ואולי אפילו יותר".

כפי שפורסם, שני צעירים בני 25 נפצעו אתמול באורח בינוני בפיגוע דקירה ברחוב יפו סמוך לתחנה המרכזית בירושלים. המחבל נכנס לתוך חנות סמוכה לתחנה, דקר את שני הצעירים ואז נורה.

ניצב דורון תורג'מן מפקד מחוז ירושלים סיפר בזירה: "בנוסף למחבל שנוטרל, תושב איזור חברון בן 17, המשטרה תפסה שניים שסייעו לו. אנחנו ערוכים לכל תרחיש, אין ספק שקיימת הסלמה".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו