ארכיון
ארכיון צילום: מד"א

המשטרה האריכה הלילה (שישי) עד ליום ראשון את מעצרו של ערן אזולאי מבאר יעקב, החשוד שדרס למוות ביום כיפור נער בן 12 סמוך לגבעת שמואל.

במשטרה חושדים שהוא נהג תחת השפעת אלכוהול לאחר שהורשע בעבר פעמיים בנהיגה בשכרות, ובאחת מהן היה מעורב בתאונת דרכים. בדיקת 'ינשוף' עלתה שהוא היה שיכור בזמן הדריסה.

הנער, תושב רמת גן, היה אמור לחגוג את בר המצווה שלו בעוד כחודש. הוא נפגע מרכב חולף והועבר במצב קריטי לבית החולים בילינסון בפתח תקווה. לאחר מאמצי החייאה מותו נקבע בבית החולים שניידר לילדים בעיר.

"קרה לנו אסון גדול במשפחה אתמול בערב ואנו מבקשים תמיכה-עזרה נפשית לנו ולילדים בהקדם האפשרי", כתבה אמו לראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן.

נטע שפיר, תושבת גבעת שמואל, רכבה על אופניה סמוך לנער. על מה שהתרחש שיתפה בפוסט בפייסבוק. "עצרתי לידו, פטפטנו קצת והתאהבתי בו. ילד דבש. פתאום הגיע רכב במהירות מטורפת. לא ניסה לזוז הצידה, לא ניסה לבלום. נסע דוך אלינו. צרחתי באימה ורצתי לשוליים. קיוויתי שהילד גם הוא ברח. אבל אחרי שבריר שניה שמעתי קול נפץ זוועתי של התנגשות".

"הכביש היה מלא שברים. האופניים התרסקו ועפו כמה עשרות מטרים קדימה. והילד המתוק מדבש, שרק השניה דיברתי איתו, עף עוד יותר רחוק, התרסק ואיבד הכרה", כתבה שפיר.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו