גרנט סטינצ'פילד זועם על המרואיין
גרנט סטינצ'פילד זועם על המרואיין צילום מסך

ג'ו סאבו, גמלאי של צבא ארה"ב, התראיין לרשת החדשות 'ניוזמקס' המזוהה עם הרפובליקנים ועורר את זעמו של המגיש גרנט סטינצ'פילד עד כדי כך שהוא הוריד אותו משידור באמצע הראיון.

סאבו נלחם בעיראק עבור הצבא האמריקני ובאחרונה הקים את 'צוות אמריקה' שמטרתו לגייס אנשי צבא בדימוס שסייעו להוציא בבטחה אנשים, רובם אמריקנים, מאפגניסטן לאחר השתלטות הטאליבן על המדינה.

המגיש טען במהלך הראיון כי התנהלות כמו זו של הממשל הנוכחי ביציאה מאפגניסטן לא היתה מתרחשת אם טראמפ היה בשלטון. "אני יודע שיש הרבה אנשים בשמאל שרוצים להאשים את הנשיא לשעבר טראמפ".

"ידענו בדיוק מה יקרה אם נסיגה תתבצע באופן לא אחראי ואף דיברנו על זה בתכנית הזו", טען.

סאבו לא אהב את ההצהרה ואמר למגיש, "בכל הכבוד הראוי, אנחנו כווטרנים של צבא ארה"ב שנלחמו עבורה ונתנו את הנשמה עקבנו מקרוב אחרי המהלכים של הממשלים השונים באפגניסטן והתנהלותו של טראמפ היתה חלשה למדי...".

סטינצ'פילד לא אפשר לו להמשיך וקטע אותו באופן מיידי. "תורידו אותו משידור עכשיו. אתה לא תאשים את הנשיא לשעבר טראמפ במחדל באפגניסטן בתכנית שלי".

"אני מעריך את העבודה שאתה עושה ואלוהים יברך אותך על היותך לוחם לשעבר בצבא ארה"ב, אבל לא ארשה לך לעלות לשידור, לדקלם דיקלומים של השמאל ולהאשים האשמות שווא. ממשל ביידן דפק את המצב שם. אתה יודע את זה וכל אזרח אמריקני יודע את זה", זעם המגיש.

זו לא הפעם הראשונה שהמגיש השנוי במחלוקת מתנהל בשידור באופן יוצא דופן. בחודש מאי הושעה סטינצ'פילד לשבוע אחרי שתקף את יהודי ארה"ב בגלל שרובם הצביעו עבור הדמוקרטים.

"אם אתה יהודי, דמוקרט, גר באמריקה של היום והצבעת לביידן, למעשה תמכת בממשל שהיפנה עורף למדינה שלך. בעצם בגדת בה", האשים סטינצ'פילד והושעה לאחר שעות ספורות שהובילו גם לשורה של התנצלויות מצד רשת השידור.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו