אילוסטרציה
אילוסטרציה צילום: שאטרסטוק

הפוסט הבא זעזע את הרשת וגרם להרבה אנשים לחשוב על השכנים שבדלת ממול.

"שלום קוראים לי ברכי ואני אמא לשלושה ילדים קטנים. הסיפור שלי כאוב מידי מכדי להזדהות ולהשלים את כל הפרטים. אני רק יכולה להגיד לכם במילים פשוטות: היום, אחרי דרך ארוכה מלאת סימני שאלה, אני לבד בבית עם שלושה ילדים!", נכתב.

"אצלנו אין סכך ודפנות, אצלנו סוכות זה עוד חג בלי אבא ואולי הקשה מכולם. הסוכה של כהן מלמעלה כבר בנויה ומקושטת, לגוטמן נשאר רק לשים את הסכך, והבכור שלי עומד במרפסת ומסתכל עליהם בעיניים גדולות ועצובות.

''אתמול כשהקטן שאל אותי אם אבא יחזור ויקנה להם אתרוגים לסוכות נשברתי ופרצתי בבכי נורא לעיני הילדים. הם ויתרו כבר על כל כך הרבה דברים בחיים, גם אתרוגים פשוטים אני לא אוכל לספק להם?

''חשבון הבנק במינוס ואין לי ממי ללוות כסף, לא נותרה לי ברירה אלא לכתוב לכם ולבקש עזרה דחופה. בבקשה, תעזרו לי לשמוח בסוכות, תנו לי את הכח להעניק לילדים יציבות, אוכל, בגדים ואתרוגים לחג".

לעזרה הקליקו כאן>>>

בועוד הרבנים מכירים את המקרה מקרוב ואף יודעים לספר פרטים נוספים, "לצערנו, מדובר במשפחה חשובה מאוד, שר התורה מכיר אותם באופן אישי ואפילו חתם להם מכתב המלצה, מידי פעם הוא מתעניין במצב ומוסר דברי חיזוק ועידוד לאם המשפחה".

"למעשה, המצב המשפחתי הקשה של ברכי הוא לא היחיד! מאות משפחות עדיין ממתינות לתרומה של ועד הרבנים שתעזור להם להכניס את החג הביתה", מסביר נציג הוועד.

"בשבילכם מדובר בתרומה בודדת, מאמץ חד פעמי שראוי להערכה מכל הלב! בשביל הילדים של ברכי ושכמותם, מדובר בסוכות נצחי שיחרת בנפש הרכה שלהם לטוב או למוטב, אנחנו ממש מבקשים מכל מי שיכול להצטרף אלינו, תעזרו לנו להאיר לאלפי משפחות שהחיים החשיכו להם".

לתרומה הקליקו כאן>>>

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו