תמיד נחמד לגור ביער
תמיד נחמד לגור ביער צילום: iStock

אולי לא רואים עליו כל כך, אבל פו הדב חגג השבוע 95 שנות אכילת דבש. לכבוד המאורע, חברת Airbnb החליטה לבנות את הבית המפורסם של פו במציאות ואפילו מאפשרת גם לכם לשכור אותו ללילה.

לכבוד יום ההולדת ה-95 של הדב המפורסם בעולם, חברת Airbnb החליטה להגשים את החלום של כל מי שאי פעם רצה לגור ביער מאה האקרים. כמו בסיפור המקורי, הבית של פו חבוי בין העצים והוא עוצב על ידי קים ריימונד, מאייר סרטי הדיסני של פו הדב. במידה ותהיתם לגבי המחיר- האתר מציע את המקום תמורת 335 ש"ח ללילה.

בדומה לרוח הספרים של פו, ההמלצה לדיירי הבית היא "לאכול משהו" בשעה 11 בבוקר, עדיף כמובן שיהיה מתוק. בתוך הבית אפשר למצוא גם "מפה" שמובילה לבתים של שאר גיבורי הספר כמו ארנב או טיגר, ומחוץ לבית מוצב גם שולחן האוכל של החברים.

הבית נמצא כמובן באנגליה, ולפי התיאור שלו באתר החברה הוא יכול להכיל עד 4 אורחים בחדר שינה אחד צפוץ במיוחד. בנוסף לבית עצמו, החברה מציעה בכל יום גם סיור מודרך בתוך היער המקורי וגם ליהנות ממתכונים מקומיים שמבוססים על דבש.

בינתיים, הבית מיועד רק "לתושבי אנגליה שאוהבים את פו הדב" אבל בהמשך הוא כנראה יהיה זמין גם לתושבים ממדינות שונות שירצו להרגיש ליום כמו דב אופטימי במיוחד.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!