מנחם טוקר
מנחם טוקרעופר עמר

איש התקשורת החרדי ושדרן הרדיו מנחם טוקר השמיע ביקורת חריגה על העיתונאית החרדית שרי רוט שערכה ראיון עם יו"ר ישראל ביתנו שר האוצר אביגדור ליברמן.

טוקר פרסם ציוץ בטוויטר שבו טען כי לא צריך לתת במה למי שרודף ילדים חרדים, כלשונו. "התחלתי לקרוא את הראיון ששרי רוט ערכה עם איווט האיום ליברמן באתר חרדים 10 אבל עצרתי עם בחילות קלות.

"שרי יקרה, כעיתונאית מקצועית וכמי שעולם התורה יקר לליבה, איך היית מסוגלת להעניק ראיון מלוקק ובלתי עיתונאי בעליל למי שרודף את ילדייך?", שאל טוקר.

במהלך הראיון לשרי רוט טען ליברמן כי בנימין נתניהו ישקול את המשך דרכו בפוליטיקה לאחר שתקציב המדינה יאושר בכנסת. “כן, גם עכשיו נתניהו מחכה לאישור התקציב ואם זה יעבור, הוא יצטרך להחליט. וברור שבליכוד כרגע בקו הזינוק מתייצבים לפחות 4 מועמדים, שכבר הכריזו”.

"...הקשבתי למה שאמר אבי דיכטר, למה שאמר יולי אדלשטיין, למה שאמר ישראל כץ… ברור לליכודניקים האבסורד הגדול. נתניהו היה מוכן לעשות רוטציה עם גנץ, היה מוכן לעשות רוטציה עם בנט... אמר שהוא מוכן, גם עם בנט, ועם גנץ הוא לא רק מוכן אלא מציע לו להיות ראש ממשלה בלי רוטציה.

“ומה הכי מדהים פה? שהוא לא מוכן לתת לאף אחד בליכוד. כלומר, אתה לא דואג למפלגה שלך, שהרי לאף אחד אין בעיה עם הליכוד, יש בעיה עם נתניהו. אם במשא ומתן קואליציוני הוא היה עושה את הצעד המתבקש, בלי בעיה הליכוד היה מרכיב קואליציה. בלי רוטציה ובלי בטיח. גם היום, אם הוא עוזב, זה משחק אחר לגמרי”.

"ברור שאם נתניהו היה קצת דואג למדינה, קצת דואג למפלגה שלו, והיה זז הצידה, מעביר מושכות למישהו מהליכוד, לא משנה למי, לכץ, לאדלשטיין, ליריב לוין, לא משנה למי – הכל היה שונה”, כך ליברמן.