מטיילים במזבח יהושע בשנים קודמות
מטיילים במזבח יהושע בשנים קודמות צילום: תיירות שומרון

אלפי מטיילים גדשו במהלך היום (רביעי) את אתרי הטבע והתיירות בשומרון.

האתרים המתויירים ביותר הם המרפסת של המדינה עם כ-2,000 מבקרים עד שעות הצהריים, נחל קנה עם כ-1,000 מטיילים והגן הלאומי שומרון העתיקה עם כ-1,500 מטיילים ביום.

בנוסף, אל הגן הלאומי הר גריזים הגיעו כ-500 מטיילים עד שעות הצהריים וכ-700 מטיילים לפארק החבלים ביער אלון מורה.

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון בירך את אלפי המטיילים שהגיעו מכל רחבי הארץ לאתרי התיירות בשומרון. "אנחנו שמחים לראות את כל המטיילים גודשים את אתרי הטבע והתיירות המרהיבים בשומרון ומזמינים את עם ישראל להגיע גם מחר", אמר. "זוהי חגיגה אמיתית לראות את ההמונים מכל הארץ מגיעים ללב הארץ, לשומרון".

מחר יתקיים מופע שקיעה בדיר סמען עם אלדד ציטרין. הגנים הלאומיים שומרון העתיקה והר גריזים יהיו פתוחים גם מחר יחד עם שחקני רחוב וסדנאות לילדים.

ב'מרפסת של המדינה' ניתן יהיה להנות מסיורים מודרכים, סדנאות, ספורט אתגרי ועוד. בנחל קנה יחכו למטיילים מדריכים של רשות הטבע והגנים שיקיימו סיורים מודרכים בעמק היפהפה.

על פסגת הר כביר יוכלו המטיילים להנות מסיורי איזי ריידר אתגריים לכל המשפחה, טעימות יין ביקב כביר, תצפית מרהיבה לעמק תרצה, ארוחה חלבית עשירה ועוד.

היקבים עטורי הפרסים של השומרון יהיו גם הם פתוחים למבקרים בהם יקב טורא, יקב ברכה ויקב כביר וכן המעיינות הרבים. בכל האתרים עומדים לרשות המבקרים סוכות ענק.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו