עורכי דין, אילוסטרציה
עורכי דין, אילוסטרציה צילום: אייסטוק

זקוק לעורכי דין באיזור בית שבע? הגעת למקום הנכון, כי משרד עורכי דין - עו"ד שרית כהן חן מחכה לך עם עורכי דין מקצועיים המתמחים במגוון רחב של דינים ונושאים, שישמחו לעמוד לשירותך בכל נושא ועניין.

עם ליווי מקצועי, היכרות מעמיקה עם עולמות המשפט השונים, הכלה והקשבה לסיטואציה הפרטית הייחודית שלך, נעשה הכל כדי להביא לתוצאות הרצויות ביותר עבורך.

במה עוסק משרד עורכי דין - עו"ד שרית כהן חן

משרד עורכי דין - עו"ד שרית כהן חן הינו משרד בוטיק העוסק במגוון שירותים משפטיים כולל ייעוץ, טיפול משפטי וייצוג בתחומים שונים:

  • ענייני משפחה – בית הדין לענייני משפחה דן בעניינים שבין עזבונו למשפחתו, או בין אדם למשפחתו כשהעילה היא סכסוכים משפחתיים; אימוץ ופונדקאות, הסכמים בתוך המשפחה, צוואות וירושות, הסכמי ממון והסכמי זוגיות, התרת נישואין, חוק לקביעת גיל\שמות ועוד.
  • ענייני נישואין וגירושין – תהליך של גירושין הוא אף פעם לא נעים, גם כשהוא מתנהל תוך כדי גישור וניסיון לשמירה על מערכת יחסים בריאה בין ההורים. בין היתר, עוסק המשרד בנושאים כגון; משמורת והסדרי ראייה, ניכור הורי, זמני שהות של קטינים, מזונות אישה וקטינים, חלוקת רכוש, תביעות רכוש בין בני זוג, כתובה, בקשה לסעד דחוף, שמירה על מצב קיים, צווים זמניים ועוד.
  • ענייניי משפט מסחרי – בתחום זה נכללים דיני תאגידים, קניין רוחני, חדלות פירעון, חוזים וכדומה כשהדגש הוא על חברות גדולות וארגונים; החל מחברות ציבוריות ופרטיות, עמותות, אגודה שיתופית, שותפות ועוד. המשרד יעסוק בהליכים המתנהלים בפני רשם החברות וכן בהליכים הדיוניים המתקיימים בפני בית המשפט; רישום ופירוק חברות, ענייני שיעבודים, עיצומים כספיים, הסדרי נושים ועוד.
  • ענייני חוזים – כיצד אוכפים הסכמים? מהם התנאים שבהם אוכפים הסכמים שונים? המשרד יעסוק בתשובות לשאלות אלו בהקשר של חוזים מכל הסוגים; חוזי מכר, מכר דירות, שכירות מבנה, מקרקעין, שכירות בלתי מוגנת, שכירות חנייה, הסכמי יועצים, הסכמי שירות, קניין ורוחני, זכויות יוצרים ועוד.
  • ענייני הוצאה לפועל – המשרד פועל לייצוג חייבים וגם את הגורמים מהצד השני שממתינים שהסכומים שמגיעים להם, אכן ישולמו; ליווי תהליכים משפטיים, יצירת קשר עם חייבים, יצירת הסכמים, ביטול חובות במידת האפשר ועוד.
  • עניינים של ביטוח לאומי – משרד עורכי דין – עו"ד שרית כהן חן עוסק בין היתר גם בעניינים של הביטוח הלאומי, שנועד במקור להעניק לאוכלוסיות חלשות יותר סיוע כלכלי, ולפעול לצמצום הפערים בחברה. בפועל, המצב הוא לעתים מעט שונה ורבים מוצאים את עצמם עומדים מול גורם בירוקרטי כמעט בלתי אפשרי. כאן, נכנס המשרד לפעולה כשהוא מסייע בנושאים כגון; תאונות עבודה, תג נכה, קביעת דרגת נכות, אובדן כושר עבודה, החמרת מצב ועדכון דרגת נכות, סיעוד ואבטלה ועוד.

כל השירותים המקצועיים במקום אחד

משרד עורכי דין – עו"ד שרית כהן חן מזמין אותך להיעזר בשירותינו המשפטיים המקצועיים, וליהנות מליווי מקצועי ואמין ברמה גבוהה, אוזן קשבת וסבלנית. כל ההליכים מתקיימים בשיתוף פעולה מלא מול על הלקוח תוך שמירה על שקיפות וזמינות למענה על שאלות ותהיות, הכל כדי לעזור לך לדעת שאנחנו כאן בשבילך, רוצים את הטוב ביותר עבורך.