עזרי טובי
עזרי טובי עצמי

"אחד השינויים המשמעותיים ביותר שעובר עולם השיווק בשנים האחרונות הוא בכך שנעשה יותר ויותר אישי", קובע עזרי טובי.

"אנחנו קונים יותר את מה שעומד מאחורי המוצר, את ה'סיפור' או האישיות שלו יותר מאשר את המוצר עצמו. לכן כדי לקדם את המטרות שלנו (הערכיות, העסקיות, הפוליטיות, האמוניות..) אנחנו חייבים ללמוד איך לספר אותם באופן קבוע, רציף ומעניין - והדרך הטובה ביותר לכך היא ע"י הפקת סרטונים מהירים ואיכותיים".

עזרי טובי, אב לחמישה ותושב יצהר, עוסק כבר שנים בהסברה, בעברית ובאנגלית, בשלל סרטונים ויראליים שיצאו תחת ידו. "האמת שזה די משעשע לחשוב על כך, אבל מעולם לא למדתי צילום", הוא מפתיע. "אנשים בהלם כששומעים שבעצם כל הסרטונים שלי נוצרים באמצעות הסמרטפון שלי, בלי שום כלי אחר".

את הידע המקצועי שצבר, הוא אורז כעת לקורס דיגיטלי שיכול, לדבריו, להזניק עסקים, רעיונות, ואפילו רגעים משפחתיים יכולים להפוך לכאילו לקוחים מסרט הוליוודי. "צריך לזכור שהעולם היום מדבר בשפת הווידאו. פעם הפקת סרטון הייתה נחלתם של בעלי מקצוע בלבד והיום – כל אחד יכול, ובעזרת כמה שיעורים דיגיטליים – כל בעל סמרטפון יכול להפוך לצלם ועורך מקצועי של ממש".

לדבריו, "הקורס הזה יכשיר אתכם לדעת איך להשתמש בנייד שלכם כדי להפיק סרטונים קצרים ומעניינים בתוך דקות ספורות. תוכלו לקדם את הערכים והאמונות שלכם בצורה הכי מעניינת שיש. תקבלו כלי שיקפיץ לכם את העסק 10 קומות למעלה, החופשות המשפחתיות כבר לא יראו אותו דבר, יהיה לכם פשוט כיף ליצור תוכן טוב ואיכותי. הקורס הזה הוא מתנה לחיים"

אז איך זה הולך להתבצע?

"קודם כל ניפגש לשלושה מפגשי זום לייב. שבהם אנחנו לומדים יחד. בו זמנית איך לצלם ולערוך את הסרטונים שלנו. בסוף המפגש הראשון כבר יש לכם את הסרטון הראשון ביד.

"בנוסף, המשתתפים מקבלים שבועיים של ליווי צמוד בווטסאפ - אני זמין לכם לכל דבר. אתם יכולים לשאול אותי שאלות במשך כל שעות היממה. ואני אאיץ בכם לשלוח לי חומרים שצילמתם כדי שאני אוכל לדייק ולמקצע אתכם.

ומה בתכל'ס החומר שהולכים ללמוד שם?

  • להכיר את אפליקציית המצלמה שלנו ואת פונקציות הצילום השונות.
  • את העקרונות היסודיים של צילום נכון בסמארטפון, לערוך כמו גדולים באפליקציה המובילה בעולם...קיינמאסטר, לחתוך להוסיף פס קול מוסיקלי, פייד אווט, כתוביות מונפשות ומאות מעברים, סטיקרים, הנפשות ואפקטים שנמצאים כבר בקיינמאסטר ושתוכלו להוסיף לסרטונים שלכם בלחיצת כפתור.
  • להשתמש בקלות עם סרטוני גרין סקרין - מסך ירוק ועוד הרבה הפתעות...

הקורס הבא של עזרי יוצא לדרך מיד אחרי החגים, בעלות של 880 ₪ בלבד. להרשמה לקורס לחצו כאן. ליצירת קשר ובירור פרטים נוספים: עזרי - 053-2449705

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו