שלומי שבת וילדי וראייטי
שלומי שבת וילדי וראייטי תמונת סינגל : עומר מזרחי עיצוב עטיפת סינגל : AVOXVISION

'היינו ילדים' הוא השיר החדש של שלומי שבת שהוקלט במיוחד לקראת טקס פרסי וראייטי (אירוע ההתרמה השנתי), ומאחוריו עומד סיפור מרגש במיוחד.

השיר נכתב ע"י אסף נפרן, שנולד עם CP, שיתוק מוחין, שגרם לפגיעה בגפיים. חרף הפגיעה הילדות המורכבת, הניתוחים שעבר, הוריו גידלו אותו כילד רגיל, גרמו לו להאמין בפוטנציאל המדהים הטמון בו וביכולת שלו להגשים כל חלום, מעולם לא ריחמו עליו או גרמו לו להרגיש "מסכן".

אסף מספר שכל פעם שהיה נופל (כי כילד לא הצליח ללכת) אביו אמר לו "קום" על הרגליים. וכך היה...עד שיום אחד בגיל חמש לא נפל יותר והצליח ללכת. החיבור לוראייטי החל בגיל מאוד צעיר, כבר בתור ילד, בזכות הכשרון יוצא הדופן שלו, אסף השתתף באירועים קרסים של העמותה. עם השנים עבר מקדמת הבמה אל מאחורי הקלעים והיום הוא מתמקד באהבתו הגדולה- כתיבת שירים.

לפני מספר שנים, הקים את ״פרויקט המילים של אסף״ בו מגוון אמנים מוכשרים מלחינים ושרים את שיריו. חלומו הגדול הוא להמשיך להשפיע לגעת ולקרב דרך המילים, להפיץ את שיריו בין אמנים מוכשרים בארץ, כשבראשם האומן האהוב עליו, שלומי שבת.

אסף הוא השראה למאות אלפי ילדים עם צרכים מיוחדים שעמותת וראייטי מסייעת להם מדי שנה במימון טיפולים והציוד שהם זקוקים לו לפתח עצמאות, ללמוד ולהשתלב בחברה.