ביקור התנחומים של המפכ"ל
ביקור התנחומים של המפכ"לצילום: דוברות המשטרה

מפכ״ל המשטרה רב ניצב יעקב שבתאי קיים היום (שישי) בירכא ביקור תנחומים בבית משפחתו של מתנדב המשטרה חוסאם סג׳ייר ז״ל שנרצח על פי החשד ביום שלישי האחרון באירוע דריסה בזמן שהיה במשמרת במשטרת נהריה.

שבתאי הגיע אל בית משפחת סג׳ייר יחד עם סגן השר לביטחון פנים יואב סגלוביץ ומפקד מרחב אשר תת ניצב שאול צמח. הוא חיזק את בני המשפחה ואף שוחח עם פייסל אביו של חוסאם ועם אלמנתו רנין.

המפכ״ל אמר לבני המשפחה, "מעתה יש לכם משפחה חדשה וזו משפחת משטרת ישראל. אנחנו נעשה הכל כדי לתמוך ולעזור. חוסאם הוא חלק ממשטרת ישראל".

קודם לכן הגיע המפכ״ל אל בית החולים לגליל שבנהריה שם ביקר את השוטר רס״ל אמיר אבו ריש ממשטרת נהריה שנפצע באותו אירוע דריסה ועובר מאז סדרת טיפולים ובדיקות .

המפכ״ל שמע מאבו ריש פרטים על אירוע הדריסה ולאחר מכן חיזק אותו ואת בני משפחתו שנכחו בחדרו. "אנחנו כבר מחכים לך שתחזור לתחנה ולחברים וכמובן הביתה ובריא״ אמר המפכ״ל לאבו ריש והביע תקווה שחזרתו לפעילות המשטרה תהיה מהירה".

בשיחה שקיים המפכ״ל עם מנהיגה הרוחני של העדה הדרוזית השייח׳ מואפק טריף הביע המפכ״ל הערכה גדולה לבני העדה הדרוזית המשרתים במשטרת ישראל ובכוחות הביטחון בקבע ובהתנדבות .

כזכור בפעילות מהירה ומשולבת של שוטרי אגף התנועה במשטרת ישראל ושוטרי תחנת נהריה נעצר מיד לאחר הדריסה הנהג החשוד במעשה ומעצרו הוארך בבית משפט השלום בחיפה.