נטילת לולב בחג
נטילת לולב בחג צילום: חב"ד

"מבצע לולב" המסורתי של חב"ד יצא דרך כבר ביומו הראשון של חג הסוכות ולמעלה מאלף שלוחים בכל רחבי הארץ כשהם מגובים בחסידים רבים, פעלו כדי לזכות רבבות במצוות נטילת לולב.

החסידים והשלוחים הגיעו לבתי חולים, בתי אבות, פארקים, אזורי בילוי, בנייני משרדים ואף לבסיסים של כוחות הביטחון וגילו כי הביקוש לקיום המצווה רב במיוחד.

פעילות וייחודית נערכת מידי יום במחלקות הקורונה הסגורות בבתי הרפואה בכל רחבי הארץ. השלוחים, עטויים בבגדים אטומים, הביאו לכל מאושפז את האפשרות לקיים את מצוות החג.

פעילות ייחודית נוספת נערכת עם נפגעי פעולות האיבה. השליח הרב מנחם קוטנר, מנהל אגף הפעילות בצעירי חב"ד, חילק סטים מהודרים של ארבעת המינים לנפגעים רבים.

כמו כן דאגו החסידים שגם בבסיסים המבודדים ביותר של מערכת הביטחון יהיו ארבעה מינים כשרים. זאת בשל היחס המיוחד וההוראה של הרבי לחסידים שלא ישכחו אף יהודי גם במקום המרוחק ביותר כשניתן דגש על אנשי כוחות הביטחון.

"בזמן שעמך בית ישראל יוצא לבלות, השלוחים עסוקים רק בדבר אחד: בהבאת מצוות החג לכל יהודי, בהוראת הרבי", אומר יו"ר צעירי חב"ד הרב יוסף יצחק אהרונוב, "ההיענות האדירה בשטח ובפרט השנה, ממחישה שלב ישראל ער יותר מתמיד".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו