מנסור עבאס
מנסור עבאס צילום: Hadas Parush/Flash90

יו"ר רע"ם, ח"כ מנסור עבאס, תקף באופן חריג את שותפיו לקואליציית בנט-לפיד, כך פורסם ב"אולפן שישי".

עבאס ציין שהממשלה "נמצאת בפרשת דרכים" והאשים: "החשש מביקורת הימין מונע מהממשלה לעמוד בהתחייבויות שלה". עוד הוא אומר: "לא לחינם חשבתי שעדיף לרע"ם ללכת עם ממשלת ימין".

"הם שכחו שנתניהו היה מסתובב ומספר כמה כסף העביר למגזר הערבי", הוא מאשים. "צילו של נתניהו מרחף על הממשלה הזאת. אי אפשר להישאר תמיד מפוחד מה יגידו בליכוד".

בליכוד מגיבים לדברי עבאס ואומרים כי מעולם לא העבירו לו הצעה להקים ממשלה: ''האיום המזויף של מנסור עבאס נועד להציג מצג שווא כאילו בנט ולפיד עומדים מול דרישותיו בשעה שהם כבר נכנעו להן במכירת החיסול לרע"מ כשהקימו את ממשלת השמאל.

''עבאס יודע היטב שמעולם לא קיבל הצעה להצטרף לממשלת ימין והאלטרנטיבה היחידה שעמדה בפניו זו ממשלת השמאל שנכנעה לכל דרישותיו'', הוסיפו בליכוד.

ח"כ יואב קיש מהליכוד הגיב בחשבון הטוויטר שלו לדברי עבאס. "1. מנסור סוחט כמה שיותר מבנט. 2. משתמש במושג 'ממשלת ימין' כפי שעשה בהצלחה רבה במו"מ בשלב הקמת ממשלת השמאל של לפיד-בנט. 3. האמת היא שמעולם לא קיבל הצעה להצטרף לממשלת ימין! לא רלוונטי 4. אפשר להעריך את יכולות המשא ומתן של מנסור עבאס, מסובב את לפיד-בנט על האצבע בקלות''.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו