ארכיון
ארכיון צילום: מד"א

אישה תושבת לקיה בת 43 הובהלה הערב (שבת) למרפאה מקומית ביישובה לאחר שנורתה. מותה נקבע במקום. המשטרה פתחה בחקירת האירוע.

במחאה על גל הרציחות והאלימות בחברה הערבית, גם הערב הפגינו אימהות ערביות שכולות ופעילים חברתיים מול ביתו של השר לביטחון הפנים עמר בר-לב ביישוב כוכב יאיר. זו השבת הרביעית ברציפות שמשמרת המחאה מתייצבת מול ביתו של השר.

על פי הדיווח בכאן חדשות, יושב ראש הרשימה המשותפת, ח"כ איימן עודה, אמר בהפגנה כי לממשלה אמנם יש תוכנית, אך היא תהיה רלוונטית רק בעוד עשור. "עד שזה יקרה, יירצחו עוד 1,200 ערבים", אמר עודה.

בלילה הקודם נורה למוות בבאר שבע אחמד ג'רג'אווי, תושב שגב שלום בן 30. הוא נורה בפאב נרגילות ברחוב סמילנסקי, נפצע אנושות ומת בבית החולים סורוקה. מהירי נפצע בינוני אחד המבלים בפאב. בעבר נעצר ג'רג'אווי כמה פעמים על אחזקת נשק שלא כחוק ולפני כחצי שנה פורסם צילום ובו הוא נראה מחזיק ברובה M16 מחוץ לתחנת המשטרה בבאר שבע.

אמש נפצע קשה באום אל פחם ילד בן 6 מירי אל מכונית שנסע בה עם קרובי משפחתו. מהירי נפצעו צעיר בן 26 ומצבו בינוני ואשתו בת 19 שמצבה קל. הילד נותח הלילה בבית החולים העמק בעפולה. מצבו יציב אך עדיין מוגדר קשה. במקביל, בתל אביב נורה הלילה תושב הפזורה הבדואית בדרום, בן 30, ומצבו בינוני. שלושה חשודים, תושבי הדרום, נעצרו לחקירה.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו