1. בדברך על התוצאות של משאל הליכוד, עטה על פניך סבר חמור ושווה לקולך טון טראגי.

2. אל תציין שתוצאות המשאל הצילו את מדינת ישראל מהפיכת חוף הנגב לבסיס-טרור ענקי, הדגש רק את "הבעיות הקשות" שהן גרמו.

3. אל תזכיר שגוש קטיף נמצא בחוף הנגב. המשך לכנות אותו "עזה", ואת הטרנספר של אלפי יהודים: "יציאה מעזה".

4. תרום ככל יכולתך לעיקור משאל הליכוד, ע"י הצגתו כבלתי-דמוקרטי ובלתי-רלבנטי. מחק מן הזיכרון את הטיעונים כי המשאל הוא דמוקרטי ורלבנטי מאין כמוהו, טיעונים שאותם הכנת כאשר חשבת שתוצאות המשאל יהיו הפוכות.

5. הגדר את המתנגדים למסירת חלקי-מולדת לאויב כ"ימין קיצוני", ובמקרה הצורך אף כ"ימין משיחי".

6. אל תזכיר שבין המתנגדים בלטו ליכודניקים "אמיתיים" כמו ראובן ריבלין, ישראל כ"ץ, עוזי לנדאו ועוזי כהן אלא הפנה את הזרקורים אל "הפייגלינים", אותם ליכודניקים "מזויפים" אשר "פלשו" אל הליכוד.

7. תאר בדאגה רבה את "הלחץ האמריקני" על שרון להמשיך בתוכנית ה"הינתקות". עשה כך למרות שטרם נמצאו הוכחות ללחץ כזה, ולמרות שמומחים למדיניות ארה"ב מעריכים כי לג'ורג' בוש יש מספיק צרות משלו וכי לכן הוא יסגור את הסכסוך הישראלי-פלשתיני במגירה לפחות עד לאחר שייבחר (אם ייבחר) לקדנציה נשיאותית שנייה.

8. ראיין את יוסף לפיד כמה שיותר ודווח בהרחבה על כל מהלכיו והצהרותיו, כאילו "שינוי" – ולא הליכוד – היא המפלגה שקיבלה בבחירות האחרונות 40 מנדטים להגשמת מצעה המדיני.

9. נסה ליצור רושם כי שרון "מוכרח" לקדם תהליך-נסיגה חדש לבל יממש לפיד את איומו הנורא, יפרוש מן הממשלה וישאיר את שרון "לבד" עם מפלגות הימין ואולי גם עם ש"ס ועם החרדים.

10. נער את האבק מעל הריסות "העבודה" ויחצ"ן אותה כדבר החם הבא. עזור לשכנע את שרון, שמי צריך את נתניהו ואת לבנת כשבכיסו איתן כבל ובוז'י הרצוג.

11. התסס את המערכת הפוליטית, צור מומנטום, עשה מכל זבוב שר מפוטר ומכל שתיקה של שרון – הקדמת בחירות.

12. הגד או כתוב "מפה פוליטית חדשה", "מפה פוליטית חדשה", "מפה פוליטית חדשה" – עד שתיווצר מפה פוליטית חדשה.

13. המשך לטפח את האקסיומה השמאלנית האווילית הקובעת כי נסיגה היא מתכון לשלום, והמשך להתעלם מכל תוכנית שלום שאינה כוללת עקירת יהודים מאדמתם.

זכור: רק לחץ תקשורתי מסיבי ישחרר את שרון ממחויבותו לחברי המפלגה שבחרה בו, ויפה שעה אחת קודם.המאמר פורסם ב"ידיעות אחרונות"
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו