בוועידת אנפוליס, בשנת 2007, נשא נשיא ארה"ב גורג' בוש נאום בו דיבר על חזונו בזכות שתי מדינות לשתי עמים... מי יכול להתנגד לדבר כזה נפלא? אך נשאלת השאלה: האומנם מדובר פה על שני עמים? בואו נבדוק, עם אחד הוא ברור זה עם ישראל ששמר 2,000 שנה בגלות על זהותו הבלתי משתנה עם מולדתו התנכ"ת האחת ויחידה, ארץ ישראל. אך מי הוא בעצם העם השני? האם הוא באמת עם חסר מולדת? מעניין מה אומרים דובריו הרשמיים:האומנם מדובר פה על שני עמים? בואו נבדוק, עם אחד הוא ברור זה עם ישראל ששמר 2,000 שנה בגלות על זהותו הבלתי משתנה עם מולדתו התנכ"ת האחת ויחידה, ארץ ישראל

ב- 1977 התראיין ראש ארגון הטרור "אל צא'אקה" וחבר הנהגת אש"פ זוהייר מוחסין,  לעיתון ההולנדי "טרוב":

"העם הפלשתיני לא קיים. ייסודה של מדינה פלסטינית הוא מכשיר חדש במלחמה המתמשכת נגד ישראל למטרות האיחוד הערבי. באופן ריאלי אין היום שום הבדל בין הפלסטינים הסורים, לירדנים, ללבנונים. רק למטרות פוליטיות וטקטיות אנחנו מדברים היום על קיום העם הפלסטיני, כי האינטרס הלאומי של הערבים מחייב לעודד זהות פלסטינית נפרדת כדי להעמיד אותה מול הציונות. מבחינה טקטית, ירדן שהיא מדינה סוברנית בעלת גבולות מוגדרים לא יכולה להעלות טיעון ליפו וחיפה, אולם אני כפלסטיני יכול לדרוש את  חיפה, יפו, באר שבע וירושלים... לאחר שנשיג את כל זכויותינו בכל פלסטין – אסור שנדחה, אף לרגע אחד, את האיחוד מחדש של ירדן ופלסטין".

שלוש שנים קודם לכן, ב1974, הצהיר הנשיא המנוח חאפז אסד: "מן הראוי שאנו נזכיר לשלטונות הישראלים האחראים כי אנו רואים בפלשתין לא רק חלק בלתי נפרד מן האומה הערבית, אלא חלק מדרום סוריה. בשנת 1987 שוב התבטא אסד בוועידה ברבת עמון: "מדינה בשם פלסטין לא התקיימה מעולם", ענה לו המלך חוסיין: "הופעת האישיות הלאומית הפלסטינית באה כמענה לתביעת ישראל כי פלסטין היא יהודית". בספטמבר 1993 חזר אסד על עמדתו בראיון לעיתון מצרי: "כשאני מדבר על פלסטין אני רואה בה חלק מסוריה"...

אך הגדיל לעשות בעל הבית עצמו... ערפאת, ובשנת 1970 אמר בפשטות גלוית לב:  "שאלת הגבולות אינה מעניינת אותנו. מנקודת מבט הערבית אין לדבר על גבולות: פלשתין אינה אלא טיפה באוקיאנוס הגדול. אומתנו היא האומה הערבית המשתרעת מן האוקיאנוס האטלנטי ועד הים האדום ומעבר לו". מסתבר שאומתו של ערפאת "מנהיג חסרי המולדת" כבר משתרעת על שטח הגדול מאירופה כולה...

ואולם, אין כעדותו של היו"ר הראשון של אש"פ, אחמד שוקרי. עוד בשנת 1956 הוא הכריז בתפקידו הקודם כנציג הליגה הערבית, מעל במת האו"ם, כי "ייצור כזה כמו פלסטיין אינו קיים כלל. ארץ זו אינה אלא חלקה הדרומי של סוריה רבתי"....

ואם אחמד שוקרי אומר שפלסטין אינה קיימת כלל, המשמעות הלוגית היא שגם "פלסטינים" אינם קיימים כלל. אותו אחמד שוקרי היה המזכ"ל הראשון של ה"אירגון לשחרור פלסטין" שיוסד בשנת 1964 בקהיר על ידי נאצר שליט מצרים. ארגון לשחרור ארץ שלדבריו אינה קיימת כלל.

אם כל זה לא הספיק לקורא הנדהם? ערפאת בעודו בירדן, ברגע של חוסר זהירות, הוא מגלה את האמת לעיתונאית האיטלקייה אוריאנה פלאצ'י. הוא מגלה שאש"ף נלחם בישראל בשם הפאן ערביזם, כמו כן הוסיף ואמר: "מה שאת מכנה "עבר הירדן" אינה אלא פלשתין". 

ובכן, בעוד אחמד שוקרי אומר שפלשתין היא סוריה, ערפאת קובע שפלשתין היא בעצם ירדן אבל חושף גם באקראי בשם מי הוא נלחם בישראל... בשם "הפאן ערביזם". נחשפה האמת, מי נלחם באמת בישראל? הפאן- ערביזם שהוא הכינוי האחר ל-22 לעולם הערבי מוסלמי על 22 מדינותיו הנלחמות בישראל.

אך המשמעות האמיתית העמוקה והגלויה של דברי ערפאת היא לעם העצום הזה בנוסף ל-21 מדינותיו השרועות על שטח הגדול מאירופה כולה כבר הוקמה על ידי הבריטים ב- 1922 המדינה הערבית הארץ ישראלית הפרוסה על 78% משטח ארץ ישראל שיועד מלכתחילה על ידי י חבר הלאומים לעם היהודי, הלא היא מדינת ירדן.איך אפשר להסביר ששאיפות העצמאות של הערבים בארץ ישראל לא מסתיימות בכך שכבר יש להם מדינה קיימת על רוב חלקי ארץ ישראל ההיסטורית והמנדטורית?

איך אפשר להסביר ששאיפות העצמאות של הערבים בארץ ישראל לא מסתיימות בכך שכבר יש להם מדינה קיימת על רוב חלקי ארץ ישראל ההיסטורית והמנדטורית? התשובה על פי זוהייר מוחסיין וערפאת ואף שוקרי היא ברורה שהערבים החיים בישראל הם בדיוק אותם הערבים החיים בסוריה או בירדן. אין הם עם נפרד, אלא רסיס מן האומה הערבית האדירה המחולקת על הרבה ארצות ערביות. אין להם זהות נפרדת, בזהותם הם ערבים והמצאת פלשתין היא רק בלוף שקוף: "מכשיר חדש במלחמה המתמשכת נגד ישראל למטרות האיחוד הערבי"...

הייתכן באיזה מקום אחר בעולם שתוקם מדינה נוספת לעם שיש לו כבר 22 מדינות?

יצאתם מבולבלים? בואו נעשה סדר. נשיא סוריה אסד בכלל אומר שפלשתין זו המצאה, היא בכלל סוריה הדרומית... ואחמד שוקרי בתפקידו כנציג הליגה הערבית מסכים עם אסד. המלך חוסין אומר שהפלשתינים זה לא עם, אלא המצאה שנועדה להילחם בתביעת עם ישראל על זהותה היהודית של ישראל. זוהיר מוחסיין מאל צעיקה מחזק ומאשר את דברי המלך חוסיין שפלסטיין היא תרמית אחת גדולה על מנת לשמש "מכשיר חדש" לחיסול ישראל בשליחות האומה הערבית...

אך, כדאי לחזור אל השחקן הראשי במחזה, יאסר ערפאת, שבשנת 1970 הוא אומר במפורש שהאומה הערבית הגדולה היא אומתו ללא גבולות, מהאוקיאנוס האטלנטי ועד הים האדום, ופלסטין היא רק סיפור הכיסוי. אך מיד אחר כך כ המשך המשפט הוא כבר טוען שירדן היא פלשתין... לאיזה ערפאת צריך להאמין?

היש עדות טובה מזאת של הערבים עצמם החושפים את השקרים, הנוכלות, התרמית, הסתירות, הכזב וכפל הלשון שבבלוף הפלסטיני?

טול איפה מן הסכסוך את מסכות השקר, התרמית, ההונאה והבדיה והרי הוא נטוש בין האימפריה הערבית מוסלמית המשתרעת מהאוקיאנוס האטלנטי ועד גבול סין ובין העם היהודי הטוען לזכותו על מולדתו ההיסטורית האחת והיחידה שהיא פחות  מחמישית האחוז מהשטחים שתחת שלטונם של הערבים.

וכך, מדינות ערב המובסות בקרב על ידי מדינה קטנה ונחושה לחיות הבינו שאת ישראל אי אפשר לנצח בכוח צבאי. הם הבינו שאת שמשון הישראלי אפשר יהיה להכריע רק בעורמתה של דלילה הפלישתית וכך היה... לא עוד קריאות פרימיטיביות משלהבות המונים לרצח עם ברדיו המצרי: "הגברים לים הנשים לנו" אלא, תחכום... נעימה המכוונת בדייקנות לאוזן המערבית האנינה. הם גילו שמבחינה תעמולתית קל יותר לשכנע את דעת הקהל בעולם בזכות "העם הפלשתיני" המסכן, למדינה משלו, מאשר להצדיק את תביעת האימפריה הערבית העצומה לתוספת של שטח ממדינה קטנטונת.

כך נולדה מסכת התעמולה חובקת עולם שהפכה את היוצרות, תחפושת מושלמת להמשך מלחמת הערבים בישראל הקטנה.  דוד הישראלי מול גליית הערבי הפך בתעמולה מתוחכמת לגוליית הישראלי המדכא את דוד הפלישתי.מימוש תביעותיה של הפיקציה הפלשתינית שאינה אלא חזית לוחמה פסיכולוגית של הליגה הערבית ישים קץ לזהותה של ארץ ישראל כארצו של עם ישראל, ובעקבות אובדן זהות הארץ יבוא אובדן הזכות על הארץ

מסע התעמולה של תרמית הזהות המזייפת קנה אחיזה כה איתנה באמצעי התקשורת ובמעוזי השמאל הפוליטי שאף אחד כבר לא נתן את הדעת לאמת הפשוטה שנאמרה בגלוי  על ידי זוהייר מוחסיין, אסד, חוסין, וערפאת. כך שבמלאת 40 שנה לשחרור ארץ ישראל ההיסטורית מכיבוש ירדן הערבית, התקשורת הישראלית ברובה כינתה זאת "40 שנה לכיבוש"... בשנת 2007 כמעט אף אחד מהאוחזים במיקרופון כבר לא שאל את השאלה הפשוטה: היכול עם להיות כובש בארצו?

הבדיה הפלשתינית היא סיפורו הפתלתל של הזיוף המונומנט לי הגדול בהיסטוריה אשר אין לו תקדים בתולדות העמים. בלוף מוצלח עד כדי כך שכה רבים בעולם כלל אינם מפקפקים באמיתותו. תעמולה שהפכה לנשק רב עוצמה אשר באמצעותו מנסים אויביה של ישראל, הערבים, לכבוש את ארץ ישראל ללא ירייה אחת, ללא צבא, טנקים או מטוסים.

זוהי תעמולה אשר תפקידה למחוק את זהותה, לזייף את שמה של ארץ ישראל התנ"כית הקדומה, ולהופכה לארצם של הערבים במסווה של "עם ללא מולדת", "פלסטיני" שהמציאה התעמולה הערבית.

בשיטות של שטיפת מוח, בדיות, שקרים, זיוף עובדות, ותוך שימוש בבורות העולם והמדיה העולמית מתחולל בראשי חוצות כבר עשרות שנים תהליך של זיוף ההיסטוריה ומחיקתה. וכמו שאמרו בלעג גבלס והיטלר הארכי תעמלנים של המאה ועשרים: ככל שהשקר יותר גדול, כך עשויים אנשים להאמין בו יותר.

מימוש תביעותיה של הפיקציה הפלשתינית שאינה אלא חזית לוחמה פסיכולוגית של הליגה הערבית ישים קץ לזהותה של ארץ ישראל כארצו של עם ישראל, ובעקבות אובדן זהות הארץ יבוא אובדן הזכות על הארץ. כך יקיץ הקץ על מדינת ישראל, כפי שהזהיר ראש ממשלת ישראל יצחק רבין: "מדינה פלסטינאית תקום על חורבות ישראל".

רבין שהיה איש צבא, רמטכ"ל, חשב במונחים של הכרעה צבאית, אך לא הבחין שבהסכם אוסלו הוא עצמו נתן את הלגיטימציה לכיבוש זהותה של ארץ ישראל על ידי הבלוף הפלשתיני. כי אם יש "פלשתינים", משמע שיש גם ארץ שנקראת פלשתין. ואם יש פלשתין, אזי אין ארץ ישראל.האם מדינת ישראל כבר נוצחה וחיה על זמן שאול? האם עם ישראל מודע לשואה הזהותית הממשמשת ובאה? האם יש דרך לעצור את הרכבות הדוהרות אל השמדת זהותה של ארץ ישראל?

זוהי מלחמה שלא מתנהלת באמצעות נשק וצבא, זוהי גם לא מלחמה הנערכת על טריטוריה פיזית, אלא זוהי מלחמה הנערכת בשדה הקרב התודעתי של זהות הארץ.

תשא הארץ זהות ישראלית – זו ארצו של עם ישראל והערבים הם הכובש.תשא הארץ זהות ערבית – פלסטינית,  הרי שזו תהיה ארצם של הפלסטינים.

פלסטין, ואז עם ישראל הוא הכובש, הרי שכובש שצריך להיות מסולק כמו שסילקו את הסרבים מקוסובו, ערש מולדתם, בהפצצות נאטו על יגולסביה. ואם כך עשו לסרבים הנוצרים, בוודאי ובוודאי שכך יעשה ליהודים.

האם מדינת ישראל כבר נוצחה וחיה על זמן שאול? האם עם ישראל מודע לשואה הזהותית הממשמשת ובאה? האם יש דרך לעצור את הרכבות הדוהרות אל השמדת זהותה של ארץ ישראל?

whatsapp
הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של ערוץ 7