אבי דיכטר הוא איש מושחת, והוא אינו כזה רק בעצמו. הוא הנציג של כל המושחתים בממשלה. איני יודע ממי והאם בכלל הוא גנב, אבל לאחרונה יצאו מלשכתו בכנסת שתי נשים תמימות, אחת מהן עם שבעת ילדיה כשפניהן נפולות וכבושות בקרקע.שיטת ההפקרה של מדינת ישראל זוהי השחיתות שמפקירה את פולארד, אולי כדי שלא ישתחרר ויפתח את פיו נגד אנשים בשלטון. היא זו שמשחררת מחבלים, מוציאה נוספים מרשימת המבוקשים, ונותנת להם נשק ומדים

הן הגיעו כנציגות משפחות האסירים היהודים, ושאלו אותו: "הרי שחררתם כל - כך הרבה מחבלים אשר פגעו במשפחות רבות כל כך בישראל, אז מדוע אתם לא משחררים את אבות המשפחה שלנו, האסירים היהודים הלאומיים? ותשובתו הישירה של דיכטר הייתה: אין לנו אינטרס כלפיכן, כמו שיש לנו כלפי הערבים. כלומר, אתן לא חוטפות חיילים לצרכי מיקוח ואינכן יכולות להפעיל כוח, אז למה שיהיה לנו אינטרס כלפיכן? והוא צודק.

ישנן נשים אשר חיות כעגונות כבר שנים רבות, הורים שמתבגרים ללא הבן התומך, וילדים קטנים הגדלים ללא אבא וממתינים כל שבוע שעות כדי לראות את אביהם רק כשעה.

דברי דיכטר הם שחיתות הרבה יותר עמוקה משר או ראש ממשלה שגונב כסף.

שיטת ההפקרה של מדינת ישראל זוהי השחיתות שמפקירה את פולארד, אולי כדי שלא ישתחרר ויפתח את פיו נגד אנשים בשלטון. היא זו שמשחררת מחבלים, מוציאה נוספים מרשימת המבוקשים, ונותנת להם נשק ומדים. זורקת את נעדרי סולטן יעקוב: באומל, כץ ופלדמן. רון ארד, מדחת יוסף, שליט, גולדווסר, רגב, ועוד רבים בעבר ובאין שינוי מהותי- גם בעתיד. וכעת היא נושאת ונותנת על גירוש יהודים גדול פי 12 מזה של גוש קטיף. למה? כי כעת אין מי שיוצר כאן אינטרס יהודי.

ואיך יוצרים אינטרס? ראשית פותחים את הראש ואת הלב, ומפסיקים להיות תלותיים. מרגישים חופשי להיות יהודים. ואז ייווצר האינטרס היהודי בארץ ישראל! ואם ירצה ה', אין זו אגדה.