באמת... קשה לערבים לחיות בישראל. לא לחינם רוב גדול של הצעירים הערבים רוצים להגר מהארץ. החשדנות כלפיהם גדולה, עוצרים אותם במחסומים, גם את אלו שלא אשמים ולא עשו כל רע. אין להם שום סיכוי אמיתי לשוויון בישראל. התקציבים שהם מקבלים נמוכים מאוד ביחס ליהודים. השמאל שמנסה לארגן להם שוויון, רק הולך ומצטמק. תוחלת החיים ושמחת החיים שלהם קטנה משל היהודים. אמא ערבייה רגילה חיה כל הזמן בפחד שמא הבן שלה ייעצר, שמא יתחבר לארגוני הטרור, שמא היא תמצא אותו מונח כ"שהיד" בארון מתים?

המוסלמים שגדלו על הקוראן יודעים שהיהודים עתידים לחזור לארצם. הם יודעים שזה כתוב בתורה. הם קראו את דברי מוחמד שכתב בקוראן שעם ישראל הוא העם הנבחר

המוסלמים שגדלו על הקוראן יודעים שהיהודים עתידים לחזור לארצם. הם יודעים שזה כתוב בתורה. הם קראו את דברי מוחמד שכתב בקוראן שעם ישראל הוא העם הנבחר. בקום המדינה, בתש"ח, רוב הערבים הבינו שעם ישראל חוזר לארצו, ובחרו מדעת לעזוב את הרכוש החומרי בארץ ישראל ולהתחיל חיים חדשים בארצות הערבים. מי שעשה כן בעבר, עשה והצליח. גם היום עוזבים עשרות אלפי ערבים את הארץ בכל שנה ושנה לירדן, למדינות המפרץ ולאירופה. זה השכל הישר.

לכן, הפיתרון הראשון לבעיות הביטחון וההתבוללות היא לקרוא לערבים בשפתם ולומר להם: אתם מאמינים באלוקים! אתם מאמינים בקוראן! אתם מאמינים במוחמד! למה לכם ללכת נגד אלוקים? אתם מנסים להילחם בו? תעשו את דבר ה'! תפנו את ארץ הבחירה לעם הבחירה! צריך לדבר אליהם בשפתם. להציע בפניהם את האפשרויות שיש להם להתפתח בארצות אחרות. ככל שיעזבו יותר, כך יקטנו סכנת ההתבוללות ובעיות הביטחון.הפיתרון הראשון לבעיות הביטחון וההתבוללות היא לקרוא לערבים בשפתם ולומר להם: אתם מאמינים באלוקים! אתם מאמינים בקוראן! אתם מאמינים במוחמד! למה לכם ללכת נגד אלוקים?

בנוסף, חשוב לזכור שרוב מקרי ההתבוללות הם ממניעים של דיכוי ולא של אהבה. ברוב המקרים שפגשתי היהודייה הייתה האישה השנייה, האישה המוכה, האישה המושפלת. נוכחותה הפריעה לאישה החוקית, האישה הערבייה, מפני שהיהודייה הייתה מתחרה שמורידה את הרמה של הבית, והמכות שהיהודייה קיבלה זלגו לעיתים גם אליה. צריך לשתף פעולה עם הנשים הערביות שיפעלו כנגד התועבה הזו, מפני שהיא הורסת את ביתם.

גם כוהני הדת המוסלמים, הקאדים, מתנגדים לנישואים עם יהודיות, מפני שזה נגד הקוראן והצניעות. הקשר עם היהודיות מתלווה בדרך כלל לסחר בסמים ולפשע. בדרך כלל מדובר בנשים עם דימוי עצמי נמוך מאוד והקשר הזה מדרדר את החברה הערבית לתחתית המדרגה. זה לא בניין, זה הרס. צריך לחזק את כוחם של הקאדים במלחמה נגד הפריצות הזו שהורסת בחברה הערבית כל חלקה טובה.

המאמר הוא מתוך עלון "קוממיות".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו