הרב רפי פוירשטין שמכהן כיו"ר רבני צהר אמר כי לדעתו יצאתי מכלל הציונות הדתית בגלל שהשתתף בעצרת התפילה של החרדים.

לא רק אני הוצאתי על ידי הרב פיירשטיין מהכלל, גם עוד כמה ראשי ישיבות ההסדר הגדולות הוצאו על ידו מחוץ למחנה מאותה סיבה. גם הרה"ג יעקב שפירא שליט"א ראש ישיבת ישיבת מרכז הרב.

גם הרה"ג מרדכי שטרנברג שליט"א ראש ישיבת הרב המור. גם הרב שלמה אבינר ראש הישיבה תורת כהנים. גם הרב אליקים לבנון רב השומרון וראש ישיבת ההסדר באלון מורה. גם הרה"ג דוד מגנס שליט"א. גם הרב דוד פנדל ראש הישיבה בשדרות. גם הרב צבי קוסטינר ראש ישיבת מצפה רמון.

כל אלה התנתקו מכלל ישראל לפי דבריו של הרב רפי פוירשטיין, גם הרב דוד חי הכהן מבת ים גם הרב מרדכי נגרי רב מעלה אדומים שהיו נוכחים בעצרת. גם הרב מיכה הלוי - רב העיר פתח תקוה וראש הישיבה והגרעין התורני בתל אביב. כולם לא שייכים לציבור ואולי אף יצאו מכלל ישראל, כך גם הרב מנחם בורשטין ממכון פועה והרב הלל הורביץ מחברון.

כל אלה ועוד ראשי ישיבות גדולות אחרות שחתמו על מכתב או שהתכוונו לבא לעצרת לעצור את דורסנות השמאל שמנסה לקעקע את זהותה היהודית של המדינה בחוקים מחוקים שונים.

אמת היו עוד רבים שחתמו על קריאה לבא לעצרת ולבסוף נמנעו בגלל הפרסום המכוער ביתד נאמן על מורנו ורבנו הרה"ג חיים דרוקמן שליט"א. בניהם הרב בן ציון אלגזי ראש ישיבת ההסדר כרם ביבנה, והרב יהושע שפירא ראש ישיבת ההסדר ברמת גן, הרב דודקביץ - רב יצהר והרב חגי לונדין. (גם אלה שכן באו חשו לכבוד של הרב דרוקמן, רק שחשבו אותו כתב בודד וחבריו לא מייצגים את שש מאות האלף שנאספו בשערי ירושלים לכבוד התורה ולומדיה).

המשמעות של כל הרשימה שהוזכרה לעיל היא שהרב רפי פיורשטין לא מנדה חלק מהרבנים שלא מתאימים לתפיסת העולם שלו, הוא מנסה לקרוע את הציונות הדתית לגזרים. סוף סוף מדובר כאן בראשי הישיבות הגדולות ביותר שיש. לכל אחד מהרבנים שהזכרנו כאן יש מאות ואלפי תלמידים. כולם חושבים שהחיבור של הציבור הדתי לאומי הוא עם כל ישראל, גם עם החילונים וגם עם החרדים.

הרב רפי פוירשטיין מנסה לקרוע את הציונות הדתית לגזרים, היה קשה לאחד את הציונות הדתית לפני הבחירות לכנסת עכשיו הרב רפי פוירשטיין מנסה לקרוע מחדש קרע בציונות הדתית. תתקשרו אליו ותגידו לו: אנחנו בחודש אדר שנאמר בו "לך כנוס את כל היהודים". אל תנסה לקרוע אותנו מחדש.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו