מנהיגים - הסירו את ידיכם מהכסף שלנו
מנהיגים - הסירו את ידיכם מהכסף שלנו

אינני מגיע ולא אגיע להפגנות מול ביתו של היועץ המשפטי כל עוד אין הוכחות כי הוא מועל בתפקידו. על כולנו להתאזר בסבלנות ולאפשר לו ולרשויות החוק לבצע עבודתם נאמנה ללא הפרעה.

אבל אין כל סיבה שנתאזר בסבלנות ונאפשר למנהיגים ונושאי תפקידים ציבוריים בכירים לבוז לנו ולעשות בכספנו, כספי משלמי המיסים, ככל הועלה על רוחם ולהנאתם, לביתם ולבתי מקורביהם.

אי אפשר לסבול יותר את ההפקרות ואת הבוז לכספי האזרחים משלמי המיסים, ואת השימוש הפזרני בכספנו להנאות, לבתי ראש הממשלה ובתי מקורביו, ולשאר רודפי בצע, וחשוב מכך, אסור להמשיך בהפקרות ביטחונית בעסקאות עתק שכל תכליתן הוא "עשיה לביתם".

אנשים צעירים מתגייסים לצה"ל, נלחמים ומסכנים את חיהם בשביל המדינה, מקימים משפחות ועובדים קשה כדי לחנך את הילדים שלהם, חוסכים שקל לשקל בשביל לקנות דירה ולהבטיח את עתידם, ומה הם מקבלים בתמורה? פוליטיקאים שמבזבזים את הכסף שלהם ועכשיו גם גונבים מהם ולא סופרים אותם.

הנושא העיקרי איננו משפטי, שם יש להניח לרשויות החוק לעשות עבודתם. הנושא העקרי הוא אנחנו, אזרחי ישראל, האם אנחנו מוכנים ורוצים מנהיגים שבזים לנו ולכספנו, האם אנחנו מוכנים שיהרסו וישחיתו את צה"ל ואת ביטחון המדינה בשל חמדנות ורדיפת בצע. 

אני מקשיב ומבין מצביעי ליכוד שכועסים ומפחדים מהשמאל, אכן נעשו בעבר טעויות, אכן הייתה צריכה להיות הקשבה ורגישות רבה יותר למצוקות, אבל כל זה לא מצדיק שממשלה שנשענת על הקולות שלכם תתעלל בכם ותגנוב מכם. הפתרון והתשובה בידיים שלכם – מגיע לכם יותר!

אזרחי המדינה, ימין ושמאל, דתיים וחילוניים, יהודים ושלא יהודים – כל האזרחים הישרים, בואו נתאחד ונגיד בקול ברור – מנהיגים, אנשי ציבור, פוליטיקאים, יוצאי מערכת הביטחון ומשרדי הממשלה – הסירו ידיכם מהכסף שלנו!

ולכם – פרקליט המדינה והיועץ המשפטי לממשלה, אתם שמשרתים אותנו, מיליוני אזרחים ישרים המשלמים את מיסינו מדי חודש במיטב כספנו – אל תמרחו אותנו, עשו עבודכם נאמנה וללא משוא פנים, זו חובתכם כלפינו.

עמירם לוין – אלוף מיל'
אזרח, משלם מיסים, אבא וסבא