מה היא המרה?
מה היא המרה?

יוסף לוי נולד בגוף של גבר והחליט שהוא רוצה להיות אשה. נסע לאנגליה למנתח שיחתוך את גופו שיראה כמו אשה. לקח הרבה תרופות כימיקאלים וסטרואידים שישנו את גופו שיראה כמו אשה והחליף את שמו לשרה לוי. זאת נקראת המרה.

אם רוצים לעשות חוק נגד המרה, זאת ההמרה הראשונה שצריך לאסור בחוק. הלהטב"ים שמפגינים נגד שר החינוך רוצים כי יתירו המרות של ניתוחים וסטרואידים. רוצים שהמדינה תממן את הניתוחים הללו. רוצים לאסור בחוק לחזק גבר בזהות הגברית שלו, ולחזק בחורה בזהות הנשית שלה.

לדעתם חיזוק הזהות המינית של גברים או של נשים היא התערבות פסולה בטבע וצריך להכניס לבתי כלא מי שעושה כן. לדעתם רק דעתם לגיטימית. לדעתם אסור להביע דעה אחרת. מי שמביע דעה אחרת הוא פסול לכל משרה ציבורית.

על כן הם לוחצים לפטר את שר החינוך. אם אתם רוצים לחיות במדינה נורמאלית שמותר להביע בה דעה שפויה, אתם חייבים לחזק את ידיו של שר החינוך. גם אם אתם לא דתיים וגם אם אתם להטבים.

אם אתם רוצים לחיות במדינה של חופש ואחוה ולא של אלימות והפחדות – תכתבו בעדו. אנחנו חייבים להפגין  תמיכה בנורמאליות. להפגין תמיכה בשכל הישר. להפגין תמיכה בחופש הדיבור, להפגין תמיכה במשפחה נורמאלית של אבא אמא וילדים. 

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו