ד"ר שרון אלרעי פרייס
ד"ר שרון אלרעי פרייס צילום: Yonatan Sindel/Flash90

איש התקשורת רינו צרור אמר היום (ראשון) כי ה"גורם הבכיר" בממשלה שתקף את ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, ד"ר שרון אלרעי פרייס, הוא ראש הממשלה נפתלי בנט.

כזכור, אותו גורם בכיר שוחח בסוף השבוע עם 'חדשות 12' ואמר: "התנהלותה של שרון אלרעי פרייס חצתה כל גבול. היא נהנית מתשומת הלב של התקשורת ומפזרת פחד ותבהלה באולפנים. קורה לה מה שקרה לאחרים במשרד הבריאות - התמכרות לנבואות זעם וחוסר שליטה בנתונים".

אותו בכיר המשיך והטיח ביקורת חריפה בד"ר אלרעי-פרייס: "שרים בקבינט לא מתייחסים אליה כגורם מוסמך. יש כאן אג'נדה. היא, אלרעי פרייס, לא מקצועית".

לדברי צרור, מדובר בלא אחר מאשר ראש הממשלה נפתלי בנט. "המקור הבכיר שהתנפל בשישי בבוקר על ד"ר אלרועי פרייס הוא ראש הממשלה נפתלי בנט, באמצעות אנשי לשכתו", אמר צרור בפתח תכניתו ב'גלי צה"ל'.

"התנפלות מיואשת, עקרה, ספין שביקש להסיט את תשומת הלב מן הקטסטרופה בבתי החולים. פעם זו שרת החינוך שאשא ביטון, פעם זו ד"ר אלרועי פרייס, פעם אלו הורי התלמידים, מחנה מול מחנה, ופעם זה הלא-מחוסנים", הוסיף.

"השיטה ברורה. מכוערת ולא יעילה. שום תוצאה. השימוש במושג 'מקור בכיר' פחדני. טוב עשה שר בריאות הורוביץ שמיהר לתמוך באנשי המקצוע, אבל הוא לא משנה לתמונת המצב - 500 איש ואישה נפטרו מסיבוכי קורונה מתחילת ספטמבר", כך צרור.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו