תמיר עידאן
תמיר עידאן צילום: פלאש 90

ראש מועצת שדות נגב, תמיר עידאן, הגיב לחיסול המחבלים במסגרת מבצע המעצרים של צה"ל הלילה ואמר, ''אנו מברכים על הפעולה של צה''ל לסיכול הפיגוע ומאחלים רפואה שלמה לשני לוחמי צה''ל שנפצעו בתקרית. בזכותם, ובזכות החיילים הגיבורים שלנו יכולים אזרחי המדינה להמשיך בשגרת חייהם ולחגוג את חגי ישראל בשקט ובביטחה".

"צה''ל נהג כמצופה ממנו ופעל בהתאם. ארגוני הטרור חייבים להבין שידו הארוכה של צה״ל תגיע לכל מי שינסה לפגוע באזרחי ישראל", הוסיף עידאן.

הוא קרא למערכת הביטחון לנקוט את אותה נחישות מול חמאס בעזה. "לצערנו, אנו עדים שוב לאיומים של ארגוני הטרור שקוראים להסלמה ולתגובה לעבר ישראל בכלל ועוטף ישראל בפרט. חשוב לציין שלמרות אתגרי הביטחון, עוטף ישראל נמצא בתקופת פיתוח אדירה ועם גידול מתמיד של תושבים שבוחרים להתגורר בו מתוך ציונות ונותנים תמיכה וגיבוי מלא למדינה ולצה''ל לבצע כל פעולה שתידרש לשמירה על ביטחונן המדינה".

"אנו קוראים לראש הממשלה ולשר הביטחון לשנות את המשוואה וליזום פעולות ללא כל שהות על מנת להחזיר את ההרתעה ולמנוע פגיעה באזרחים וחיילים ובכלל זה גם חיסולים ממוקדים. ארגון טרור קיקיוני כזה או אחר לא יכול לאיים על מדינה ריבונית'', דברי עידאן.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו