תכשיטי זהב 18 קראט בהשראת גרמי השמיים ונפלאות הבריאה
תכשיטי זהב 18 קראט בהשראת גרמי השמיים ונפלאות הבריאהצילום: ה.שטרן

עיצובים חדשים ומסקרנים ביותר של מותג התכשיטים היוקרתי ה.שטרן מכניסים עניין נוסף לקופסת התכשיטים שלנו.

נשים רבות משקיעות לא מעט בתכשיטים מעוצבים ומגבשות טעם ספציפי לסגנונות מועדפים. אם זה עבורך או כמתנה למישהו חשוב – אמא או בת-זוג, קולקציות ה.שטרן, אשר מעוצבות בהשראת כוח הכבידה וגרמי השמיים שסביבנו, צפויות לדבר לליבן של לא מעט נשים.

גראביטי – קולקציה בהשראת כוח הכבידה

הקולקציות האחרונות והחדשות מבית היוצר של מותג התכשיטים הנודע והיוקרתי ה.שטרן מסקרנות במיוחד. פירוש המילה "שטרן" בשפה הגרמנית הוא כוכב, ונראה כי במותג היוקרתי החליטו להתחבר לשורשים ולהשיק קולקציות המעוצבות ומושפעות בבירור מגרמי השמיים הסובבים אותנו, כמו גם מכוח הכבידה ושאר נפלאות הבריאה המעסיקות את דמיונם של בני אדם זה מאות שנים.

בקולקציה החדשה של המותג, "גראביטי" (כוח הכבידה), ניתן למצוא תכשיטים יוקרתיים, מסוגננים, מעודנים ומרתקים ביופיים, אשר עיצובם שואב השראה ישירה מכוחות הטבע והבריאה ובפרט מכוח המשיכה. בקולקציה זו ניתן למצוא תכשיטים המעוצבים בהשראת קבוצות כוכבים, מערכת השמש, גלקסיות וכד' – כל נפלאות הבריאה אשר תמיד מזכירים לנו עד כמה אנחנו קטנים אל מול הבריאה (והבורא) ונפלאות היקום.

קולקציית בראשית ובהשראת הכוכבים – קולקציות נוספות שכדאי להכיר

בנוסף לקולקציית "גראביטי" המרהיבה והמסקרנת, יצאו בשנים האחרונות כמה קולקציות מסקרנות נוספות מבית ה.שטרן אשר גם כן מעוצבות בהשראת נפלאות הבריאה, גרמי השמיים והיקום.

לדוגמה, קולקציית "ג'נסיס" ("בראשית" באנגלית) עוסקת ביחסים שבין האדם לבין תופעות השמיים והעולמות שמעלינו, וכוללת תכשיטי זהב אצילי מהפנטים בזוהרם, בשיבוץ יהלומים. ליקוי חמה היווה השראה לליין בתוך הקולקציה הכולל שרשראות, טבעות ועגילים, המשלבים בהרמוניה זהב אצילי (בגוון שמפניה) וזהב צהוב, יחד עם שיבוץ נוצץ של יהלומים.

קולקציית "פניני בראשית" (Pearls Of Genesis) מציגה תכשיטים בשיבוץ פנינים לבנות המסמלות רוך וטוהר. הפנינים העדינות שמאפיינות את הקולקציה מסמלות נשיות ויוצרות ניגוד לשיבוץ הכוכב במראה הוויקטוריאני, בעל העיצוב הגיאומטרי החד- כצורתו של הכוכב. בקולקציה ניתן למצוא גם שני דגמי עגילים המדמים את הטבעות המרתקות המקיפות את כוכב הלכת שבתאי- חישוקי זהב צהוב דינמיים, הנעים בכיוונים שונים עם תנועת העונדת, כשבמרכזם פנינה התלויה על גבי כוכב בזהב אצילי ויהלומים.

הן בקולקציות הללו והן בקולקציות קודמות מציגים ה.שטרן יצירתיות יוצאת דופן ועניין באלמנטים הגדולים והמרהיבים ביותר שבקיום דוגמת גרמי השמיים וכוחות הטבע הפועלים על כולנו. המראה הייחודי והמרהיב של התכשיטים המעוצבים בהשראת כמה מהאלמנטים המרהיבים ביותר שגילה האדם מאז ומעולם מאפשר להאיר את פניה של כל אישה העונדת אותם, ולהעניק לה מראה יוקרתי, מסקרן ואלגנטי בעת ובעונה אחת.

ה.שטרן מזמינים אתכן להיכנס לאתר הבית החדש, להתרשם ולרכוש מקולקציית גראביטי החדשה ומשאר הקולקציות הייחודיות:

לקטלוג עגילים >>

לקטלוג טבעות >>

לקטלוג שרשראות >>

תכשיטי זהב 18 קראט בהשראת גרמי השמיים ונפלאות הבריאה
תכשיטי זהב 18 קראט בהשראת גרמי השמיים ונפלאות הבריאהצילום: ה.שטרן