דידי הררי יושב בקהל
דידי הררי יושב בקהל צילום: עומר שטיינברג

בתיאטרון הצפון התקיים מופע ערב מרגש ביותר, זוהר במיוחד ועוצמתי מאוד בשם "אשה של זריחה", שכולו הוקדש לזכרה של מירית הררי.

באו לחלוק כבוד ואהבה - מירי מסיקה, שלומי שבת, עדן חסון, שירי מימון, חנן בן ארי, רותם כהן, בניה ברבי, אליעד נחום, דנה לפידות, שמעון בוסקילה, אקי אבני, גלית גיאת ועוד רבים אחרים, וכמובן משפחת הררי - דידי , הבנות החתנים, הילדים ועוד חברים שבאו לתת חיבוק.

כשדידי עלה לבמה הקהל הרעיד במחיאות כפיים ובעמידה לכבודו, אלו היו דקות מכבדות ומרגשות.

שלומי שבת עומר שטיינברג

חנן בן ארי
חנן בן ארי צילום:עומר שטיינברג

עדן חסון עומר שטיינברג

"אם אתם רואים את הווידאו הזה אז כנראה שהפול נפל כי זה נועד ליום שאחרי", אמרה מירית בסרטון שהשאירה והתפרסם לאחר מותה. "קודם כל אני רוצה להגיד תודה לכולם על האהבה הענקית שהורעפה עליי, על התפילות ועל החיזוקים - זה לא היה ברור מאליו בכלל".

"זאת השנה היפה בחיים שלי אין פה ספק. עברתי דברים לא פשוטים וקשים אבל בשנה הזאת קיבלתי את ההזדמנות להוציא את הטוב שבי וקיבלתי משמעות לא ידיעתי לכמה זמן", הוסיפה. "אבל את המשמעות שקיבלתי השנה הזאת - לא זכיתי לה ב-51 השנים שקדמו לה וזה מבחינתי הדבר הנפלא ביותר".

"המסר הענק שאני רוצה להעביר לכולם זה לא לפחד. אני יודעת שזה לא פשוט להפנים דבר כזה אבל זה אפשרי להיות באמונה שאנחנו פה ממילא לא לתמיד ותחשבו על זה שאנחנו פה באים ל-60-80 שנה, לא בשביל עוד טיול לא בשביל עוד בית ולא בשביל עוד שמלה יפה.

''מה המשמעות שלנו בחיים? בעיני זה אהבת חינם לעשות טוב לחזק אנשים אחרים, להיות צינור שמעביר טוהר לחשוב לפני שאנחנו כועסים".

"צריך לדעת שכל המחלות, ואני באמונה שלמה שגם הסרטן, מתחילות בזה שאנחנו יוצרים את המחלה עם הלחצים והכעסים והתסכול ואנחנו יכולים להבריא את עצמנו. אז אני זכיתי ליהנות ואני מאחלת לכולם המון בריאות והמון אהבת חינם זה הכי חשוב", הוסיפה מירית.