נשיא ישיבת הר המור הרב צבי טאו נצפה במעגל ריקוד סוער בחתונת בנו אברימי עם רעות.

אם בהר המור עסקינן, ההקפות השניות המפורסמות של ישיבת הר המור היו סגורות השנה לקהל הרחב בעקבות הגבלות הקורונה. אולם, לגולשי ערוץ 7 בלבד ניתנה הצצה שמשאירה טעם של עוד מהריקודים הסוערים.

הרב שלמה ביסטריצקי, רבה של מדינת המבורג בגרמניה, הצביע השבוע לבחירות עבור קנצלר גרמניה.

הרב שלמה ביסטרצקי מצביע
צילום: באדיבות המצלם

בין כל אירועי ההקפות השניות הרבים ברחבי הארץ, בלט אירוע ההקפות השניות לנשים, שהתקיים בירושלים עם ריקה רזאל ויעל כליפא. הרבנית ימימה מזרחי ואשת התקשורת סיון רהב מאיר הגיעו לחזק. היה זה ערב שמח וכיף, שהשתתפו בו מיטב זמרות המגזר: נירית חוטובלי, יפוש ברכהן, מוריה גרוסמן, מיכל ויגמן, הללוי ון-לואן, מירי ישראל, אפרת רזאל ואביגיל מרציאנו. רגע לפני העלייה לבמה הצטלמו כל הזמרות לתמונה מרגשת שלא תשכח.

זמרות המגזר בהקפות שניות לנשים
צילום: באדיבות המצולמת

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר ניצל את היום האחרון של חופשת החגים כדי לקחת את הילדים לשייט מהנה בצפון הארץ.

ח"כ מיכל וולדיגר זכתה לעלות ולהתפלל בבית העלמין הר הזיתים אל מול מקום המקדש.

ערוך העיתון "בשבע", עמנואל שילה, שמח לבשר על הולדת נכדה חדשה לו ולרעייתו. "תודה לריבונו של עולם על הולדת נכדתנו, בת לבננו יואל וכלתנו תמר ואחות לבאר והללי", כתב. "שירבו שמחות גם אצלכם ותזכו לבשר בשורות טובות".

**

מתנדבי עמותת "אלון ואלה" הפועלים להגדלת הערבות ההדדית בחברה הישראלית ערכו היום (שישי) סעודת קבלת שבת ברחובות דרום תל אביב לדרי רחוב. במהלך קבלת השבת פרשו מתנדבי אלון ואלה שולחנות המלאים במאכלים מכל טוב שהוכנו על ידי המתנדבים עצמם.

אל עשרות מתנדבי העמותה שהגיעו לערוך את קבלת השבת, התלוו כ-20 פעילים נוספים שחילקו מזון מבושל לעשרות משפחות נתמכות ודאגו שאלה יקבלו אותן לפני שבת.

סעודת השבת של עמותת אלון ואלה
צילום: דוברות

המוני שקיות 'פעקאלאך׳ חולקו לילדי ירושלים על ידי סיעת מאוחדים בעיריית ירושלים לקראת שמחת תורה. ביוזמת סגן ראש העיר ויו"ר הסיעה אריה קינג, וחבר הסיעה ומועצת העיר יונתן יוסף, הגיעו השקיות לילדים מעשרות הקהילות הדתיות לאומיות בעיר.

תמונה

ראש עיריית בית שמש ד"ר עליזה בלוך אירחה בסוכתה את פרופ' אמנון שפירא לשיחה ומחשבות על האתגרים של הציונות הדתית במציאות משתנה בתחומי החינוך, התרבות ועולם הדיור.

ראש העיר ד"ר עליזה בלוך אמרה: "שמחתי לסיים את השבוע עם אירוח אצלי בגינה של ד"ר אמנון שפירא. אמנון בעיני הקדים את זמנו. אני זוכרת את הלהט שבו דיבר לפני יותר משלושים שנה כשקיבל אותי לקומונה. עם יכולת מופלאה לשלב חזון ופרגמטיות. שוחחנו על האתגרים וההזדמנויות של החברה הישראלית, והוא באותה אחריות ואכפתיות. בגיל 86 הוא חד, יוצר, כותב, והכי חשוב, יש לו בן שגר בבית שמש, בניהו, ונכדים. תודה אמנון על ההשראה".

עליזה בלוך ואמנון שפירא
צילום: דוברות

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו