לב ישראלי
לב ישראלי צילום: עמית וולפמן

פסטיבל "לב ישראלי", פסטיבל ארצי המשלב אמנים ויוצרים עם וללא צרכים מיוחדים יתקיים השנה לראשונה באשדוד (10-15.10) בתמיכת משרד התרבות והספורט, ויציג למעלה מ-30 אירועי תרבות ב- 6 ימים. באירועים ייקחו חלק זה לצד זה אמנים ויוצרים עם וללא צרכים מיוחדים.

הפסטיבל נולד מתוך אמונה כי תרבות ואמנות מהוות גשר לחיבור בין אנשים ופלטפורמה ליצירת שוויון הזדמנויות. מדובר בפסטיבל מיוחד שמטרתו לחבר את כלל הקהילה על רבדיה השונים ולייצר שוויון הזדמנויות בתחום התרבות והאמנות.

בין האירועים בפסטיבל: קונצרט של התזמורת האנדלוסית אשדוד עם להקת "שלווה", להקת הפיל הכחול במופע חדש הכולל עיבודים ללהיטים הגדולים ושירים חדשים, "ככה (לא) הולכים על במה", הצגת יחיד עטורת פרסים המבוססת על סיפורה של השחקנית מעין קילצ'בסקי, שנולדה עם שיתוק מוחין,

עוד באותו נושא:

ההצגה "סודות היער הקסום" מבית פלסטלינה בצבעים, קבוצת תיאטרון מקומית המורכבת מבני נוער, תלמידי מגמות תיאטרון בשילוב שחקנים בעלי צרכים מיוחדים. "לחבק את האוטיזם" תערוכת צילומים של הצלמת יפעת פאר, אמא לילד עם אוטיזם, בה מוצגים תצלומים של ילדים וילדות בתפקודים שונים ולצידם טקסט שכתב ההורה ושיתף אותנו בקשיים, בהתמודדות, בסיפור האישי ונתן לנו הצצה לחיים שלהם יחד עם האוטיזם. הרכבים מוסיקליים מקומיים בהפקות מקור המשלבים אמנים עם וללא צרכים מיוחדים ולהקות אורחות מחוץ לעיר.

המופעים כולם מונגשים וחלקם אך מתורגמים לשפת הסימנים. הכניסה חופשית.

פירוט האירועים המלא באתר החברה העירונית אשדוד www.ironit.org.il

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו