לימודי ביטוח לדתיים במכללת אורין שפלטר
לימודי ביטוח לדתיים במכללת אורין שפלטר צילום: יח"צ

לימודי ביטוח אלמנטרי, מכינים אתכם לאחד המקצועות המבוקשים ביותר בשוק העבודה. במסגרת הלימודים, ישנם שני מסלולים מרכזיים, ביטוח אלמנטרי וביטוח פנסיוני.

ביטוח אלמנטרי, מכסה את כל התחום של פגיעה ברכוש או פגיעה בנפש אשר נגרמת כתוצאה משימוש ברכוש. בעצם כל מי שרוכש דירה היום או קונה רכב, חייב לעשות ביטוח מתאים. לכן הביקוש למקצוע אינו יורד.

הביטוח הפנסיוני מטפל כמובן בכל העניין של אובדן כושר עבודה. במקרה של נכות, זקנה או מוות, עמיתים המבוטחים בביטוח הפנסיוני מקבלים תשלום חודשי, שמאפשר להם לחיות בכבוד. גם במקרה הנוכחי, אי אפשר לחיות בעולם המודרני ללא ביטוח פנסיוני. לכן הביקוש למקצוע קיים תמיד בשוק העבודה.

קורס ביטוח אלמנטרי לדתיים במכללת אורין שפלטר, היא ההזדמנות שלכם ללמוד מקצוע מכניס באווירה מתאימה. הלימודים אצלנו במכללה, מותאמים לציבור הדתי ומאפשרים לכם ללמוד באווירה נוחה. יש לנו קורסים פרונטליים ומקוונים הכל בהתאם לצרכים של הסטודנט.

בעולם הביטוח, יש המון יתרונות לבוחרים במקצוע. קודם כל השכר הבסיסי, המאפשר לכם חיים בכבוד, שנית אופציות הקידום הרבות. לאחר הלימודים תוכלו כמובן להשתלב באחד מהסוכנויות המובילות בתחום או לעבוד כעצמאים. היתרון הגדול של לימודי ביטוחים, הוא היכולת לבחור בין מסלול של שכיר או עצמאי או לשלב בין השניים.

המכללה שלנו מאפשרת גם לאנשים ללא רקע קודם להשתלב בתחום. הקורסים שלנו מתקיימים ללא תנאים מקדימים. הלימודים אצלנו מתקיימים במשך שנה וחצי עד שנתיים הכל בהתאם לקצב הלימוד של הסטודנט.

לימודי ביטוח אלמנטרי ופנסיוני מידע רלוונטי למתעניינים:
לימודי סוכן ביטוח פנסיוני או אלמנטרי דורשים מעבר של ארבעה בחינות יסוד ביסודות הביטוח, כלכלה, חשבונאות ומימון. ארבעת מקצועות היסוד זהים בשני המסלולים. לאחר מקצועות היסוד יש לסיים שני קורסים במקצועות הגמר.

במהלך מקצועות הגמר ניתן להתחיל בהתמחות של חצי שנה בתחומים נוספים כמו לימודי ביטוח פנסיוני. בביטוח אלמנטרי יש ללמוד ביטוח רכוש וביטוח תאונות. בביטוח פנסיוני יש ללמוד מקצועית א וגמר פנסיוני. המבחנים הם מטעם משרד האוצר והרשות לניירות ערך. לאחר סיום כל המבחנים וההתמחות תקבלו תעודה של סוכן ביטוח.

הכשרה מעשית מכוונת לתעסוקה:
ההתמקדות שלנו במסגרת הלימודים, היא על הכשרה מעשית. בעבר תואר ראשון נחשב כדרך הבטוחה להצלחה כלכלית. במשך השנים רוב הסטודנטים שלנו היו בעלי תואר ראשון. כיום המצב השתנה לחלוטין, אנשים מבינים שבשביל ללמוד מקצוע אין צורך בתואר. לימודים מקצועיים של סוכן ביטוח, יכולים בהחלט לעשות את העבודה.

כיום רוב הסטודנטים שלנו ניגשים ישירות ללימודים מקצועיים. כמו כן הסטודנטים משתלבים מיידית בעבודה לאחר סיום הלימודים. הרוב המוחלט של הסטודנטים עובדים בעצם באותו מקצוע שאותו הם למדו. זאת בניגוד לתארים שונים בכלכלה או במנהל עסקים, שאינם מכינים אתכם באמת לשוק העבודה.

כמובן שתארים אלו יכולים לפתוח עבורכם דלתות והם מתאימים לאנשים מסוימים, המעוניינים בקריירה מקצועית. אבל רכישת מקצוע מהיר ואיכותי אינה דורשת בהכרח לימודים אקדמאים.

אחד הדברים הכי מעניינים בתחום הביטוח, הוא היכולת להרחיב את היריעה. תמיד תוכלו להוסיף נדבך נוסף לעסק הפרטי או להרחיב את אפשרויות התעסוקה כשכירים. אחד הכיוונים המבוקשים ביותר הוא לימודי ייעוץ פרישה.

רבים מסוכני הביטוח שלנו לומדים את התחום לאחר התמקצעות כסוכני ביטוח. בכל מקרה אנחנו ממליצים לכם להתייעץ לפני תחילת הלימודים, עם היועצים שלנו. ייעוץ מקצועי לפני קבלת החלטה הוא הכרחי. בשביל לראות את הכיוון המתאים עבור הסטודנט ולהתאים את תוכנית הלימודים לצרכים הספציפיים שלכם.

מכללת אורין שפלטר
מכללת אורין שפלטר צילום: יח"צ