גירפות- פסטיבל מצפה רמון
גירפות- פסטיבל מצפה רמון צילום: גירפות

פסטיבל המוזיקה השנתי המסורתי של מצפה רמון, אינטימדבר, חוזר לאחר שנת קורונה עם השמות הכי גדולים במוזיקה הישראלית.

מדובר באירוע מוסיקלי באווירה גרובית ומדברית, שהוא שילוב יוצא דופן של אומנים מוכרים וידועים עם מספר רב של אומנים מקומיים ממצפה רמון שיוצרים, כותבים, שרים ומנגנים כל השנה.

השנה יארח הפסטיבל את מוש בן ארי, תומר יוסף, ג'ירפות, יסמין מועלם, אלון עדר ובר צברי. לצדם יופיעו אומנים מקומיים ממצפה רמון. עלות הכרטיסים מסובסדת ועומדת על 20-50 ₪ להופעה.

משותפות תיירות הר הנגב נמסר כי הפסטיבל יהווה יריית הפתיחה של עונת טיולי החורף במדבר. "מטיילים רבים פקדו את האזור בקיץ האחרון ובחגי תשרי ואנו נרגשים לפתוח את עונת החורף לטיולי המשפחות ולמטיילים מיטיבי הלכת שהתאהבו במדבר בשנים האחרונות. בשנה שעברה קיימנו פסטיבל אונליין מרגש ומושקע בשל מגבלות הקורונה, והשנה אנחנו שמחים לחזור עם פסטיבל מול קהל חי ושמח. זו הזדמנות לחשוף גם את התרבות המקומית, היצירה האומנותית וההשראה המדברית שמצפה רמון מתגאה בהן".

בין האמנים המקומיים שיופיעו: Kristalaizing part 1, תומר ונערי השיכון, לצחוק על הכל – דב וידר ורענן אמיר, Time Flows Backwards, לוריין אורנשטיין, צלילים – מופע לכל המשפחה עם מלכה פיאמנטה ואשר לוי, Mogi & Frig – אלמוג זהבי ועומרי פריג', 'תירוצים למתבונן' – ליאור שיר-רן, 'שיר ופסנתר' – שיר אמיר, 'ניו אורלינס קאמלז', Break The Loop – בן מולכו ועדן דהרי, Amazonite – מייקי, נועה סלומונס ומעיין שטיין.

לפרטים נוספים: אתר תיירות הר הנגב, www.negevtour.co.il.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו