מתוך עמוד הפייסבוק של סטטוסים מצייצים
מתוך עמוד הפייסבוק של סטטוסים מצייצים צילום מסך

הכל התחיל אתמול בבוקר, כשבעמוד הפייסבוק של 'כאן 88' עלה פוסט קצר שהיה כתוב בו כך "תייגו את המוזיקאי האהוב עליכם בתגובות, ונראה אם היא או הוא מגיבים בחזרה".

הפוסט מהר מאוד הפך לויראלי ועומד כבר על מעל לאלף לייקים וכמעט חמשת אלפים תגובות, אבל הפיצוץ האמיתי קרה כשהעמוד הפופולרי 'סטטוסים מצייצים' בחר גם הוא לשתף את הפוסט. אתגר הרשת התחיל לתפוס תאוצה, והפוסט של 'סטטוסים' עומד כבר על יותר מ5000 לייקים ומעל 17 אלף תגובות.

אתם יכולים לנחש שעם מספר כל כך גדול של תגובות בערך כל זמר או זמרת שאתם יכולים לחשוב עליו כבר תויג שם, אבל לא מעט מהם גם בחר להגיב וחלקם גם עשו זאת בדרך משעשעת למדי וגרפו יותר לייקים מאשר הפוסט עצמו.

חנן בן ארי הגיב בלילה ושאל "מי ער?", בן ארי אחר שידוע כזמר הוא כמובן מוש בן ארי שהגיב "יש לי גם ככה נסיעה מאילת להעביר, אז...". אגב, אם כבר הזכרנו את חנן, מי שתייגו אותו היו לא פחות מלהקת אתניקס שכתבו "רק כדי להזכיר איזה תותים היו כאן קודם".

שירז אריאל, בתו של מאיר אריאל, מסרה כי "מאיר אריאל מוסר תודה למי שתייג אותו", הצמד הפופולרי גיא ויהל גם חולקים עמוד פייסבוק ולכן הגיבו "אפשר בזוגות?", ושולי רנד, שכנראה תויג מספר רב של פעמים, הגיב בציניות האופיינית וכתב "יאללה שחררו אותי כבר..."

ולאנקדוטה המגזרית, יאיר יעקבי תייג את חברו לרביעיית אנדרדוס, שגם יצא לקריירת סולו כזמר, אשר בן אבו וכתב "אני יודע שאין סיכוי, אבל זה ממש ישמח אותי ואת רעייתי". מקורות בשטח מוסרים כי אבו אכן הגיב, כך שנראה שרעייתו של היעקביני הלכה לישון שמחה למדי.

יש לכם זמר אהוב? מוזמנים לנסות את מזלכם...

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו