במפגש מיוחד של צוות הדר חכמים שהתקיים עם גדולי הרבנים קראו הרבנים להצטרף למסגרת 'הדר חכמים'.

הרב אריאל המליץ לבוגרי הישיבות להצטרף. "הדר יש בזה משמעות של חזרה לבית המדרש והידור של לימוד תורה בגדלות דרך הבחינות של הרבנות".

הרב דב ליאור פונה לבוגרי הישיבות להצטרף לקביעת עיתים באופן המיוחד הזה. הרב הזכיר את הש"ך שכתב ביורה דעה שעיקר לימוד התורה זה לאסוקי שמעתא אליבא דהלכתא.

"המפתח לצמיחה ולגאולה זה בדעת" אמר הרב שמואל אליהו, "כשבני ישראל היו בדעת הנכונה יצאו ממצרים. וכך לעתיד לבא בקרוב. ומכאן החשיבות ללמוד ולהצטרף ללימוד בכלל והלכה בפרט. תצטרפו ובזה תלויה הגאולה"

הרב איתן זנבר מייסד 'הדר חכמים' אמר, "יש כאן הזדמנות. תוכנית הפועלת למעלה משמונה שנים. אנשים יוצאים מהבית לומדים תורה בעומק ומשפיעים ומקרינים על כל הסביבה שלהם"

הרב שמואל ששון מנהל התוכנית "הצלחנו לשנות את הפרדיגמה לימוד תורה זה תחום שאפשר ללמוד ולהבחן גם אם אתה לא אברך חמשה ימים .אפשר ללמוד בהשקעה של כמה שעות שבועיות. נושא בשנה. להקיף אותו להתאמן על שאלות ממבחני הרבנות לגשת ולעבור .לא בשמים היא. בתי המדרש שלנו ידועים בחיבור שלהם למשימות ולחיבור נכון בין דאגה לפרנסה ולשקיעות בתורה ובתי המדרש שלנו מחוברים לחיים ולאתגרים הרבים .אחרי כמה שנים של התבססות כלכלית ובניית צמאון זה הזמן לחזור לבית המדרש".

להרשמה לחצו כאן או חייגו ל-0543331367

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו