בפח הוא כבר פחות מפחיד
בפח הוא כבר פחות מפחיד צילום: iStock

מה הדרך הטובה ביותר לתפוס תנין שהתפרץ לכם לחצר? סרטון ויראלי מוכיח שכל מה שצריך זה פח מחזור גדול והרבה מאוד אומץ.

יוג'ין בוזי, חייל לשעבר שמתגורר בפלורידה, הפך לאחרונה לגיבור רשת אחרי שהצליח לתפוס תנין שהצליח להיכנס לחצר הבית שלו. התנין, באורך של כ180 ס"מ, נכנס לחצר הבית עד שיוג'ין החליט לתפוס אותו בצורה יצירתית במיוחד.

בסרטון, ניתן לראות כיצד יוג'ין לוקח פח אשפה בקור רוח ודוחף אותו באיטיות לכיוון התנין. למרבה ההפתעה, התנין נרתע מפח המחזור ואחרי מספר שניות יוג'ין הצליח אפילו להכניס אותו לתוך הפח ולסגור עליו את המכסה.

בראיון לרשת MSNBC סיפר יוג'ין שהדבר הראשון שחשב עליו היה הבת שלו שהייתה איתו בחצר, ושהוא השתדל להיות רגוע ככל האפשר בשבילה. לדבריו, הוא לא ידע מראש אם הוא יצליח לתפוס את התנין עם הפח, אבל אחרי שהוא ראה שהפח גדול מספיק בשביל התנין הוא החליט להשתמש בו.

יוג'ין סיפר שהוא קיבל הרבה תגובות על הכפכפים שנעל תוך כדי תפיסת התנין שרק הגבירו את תחושת הרוגע שהוא שידר. הוא גם צחק שהוא ישמח גם להשתתף בסדרת טלוויזיה שתראה איך הוא תופס חיות בג'ונגלים כתוצאה מהצלחת הסרטון.

בראיון, יוג'ין הדגיש שהוא אוהב חיות ושהוא שמח שכל המקרה נגמר בשלום. ובמידה ותהיתם מה עלה בגורל התנין- יוג'ין הוליך אותו עם פח המחזור אל עבר הנחל הקרוב ונתן לו לחזור למים לאחר הלכידה.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!