גיא ורחל שפירא
גיא ורחל שפירא צילום: ללא קרדיט

גיא שפירא, תושב מעלה אדומים וקצין במילואים, חשוד ברצח אשתו רחל אייזנשטדט לפני כשבועיים וחצי. כך הותר היום (חמישי) לפרסום.

שפירא בן ה-49 חשוד כי חנק למוות את רחל אחרי שאמרה לו שברצונה לעזוב אותה, ואז ניסה להציג את מותה כהתאבדות בדרכים מזעזעות. גופתה נותנה במכון לרפואה משפטית באבו כביר ושם גילו שמותה נגרם ככל הנראה מחניקה.

החשוד ברצח הוא שהתקשר למוקד של מד"א וסיפר כי מצא את אישתו באמבטיה במטרה להציג זאת כהתאבדות. בנם של השניים, כבן 14, היה בבית הספר באותו הזמן.

השוטרים הגיעו לזירה ושפירא סיפר להם כי יצא מהבית לקחת את בנו לבית הספר וכשחזר מצא את אישתו באמבטיה ללא רוח חיים. כאמור הגופה נלקחה לנתיחה במכון לרפואה משפטית ובהמשך עלה בממצאים כי לא מדובר בהתאבדות. אז זימנה המשטרה את החשוד לחקירה והוא החל בבריחה לדרום הארץ.

יומיים אחרי הרצח, המשטרה הייתה בעקבותיו וניידת כרזה לו לעצור. שפירא לא עצר ועלה ברכבו על מחסום דוקרנים - שהוצב כדי לעצור אותו. לאחר שנעצר ירה בעצמו לעיני השוטרים ופונה לבית החולים סורוקה במצב קשה. במשך כמה ימים היה שפירא מחוסר הכרה.

במשטרה ציינו כי שפירא הודה בחקירתו ברצח ושחזר אותו. הוא חשוד גם בבידוי ראיות ושיבוש חקירה. מעצרו הוארך עד ליום רביעי בשבוע הבא.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו