הישראלי, כהן ודגן
הישראלי, כהן ודגן צילום: הליכוד שלי - קבוצת ההתיישבות בליכוד

ח"כ אלי כהן (הליכוד) הגיע לביקור בשומרון על רקע דרישת ממשל ארה"ב לעצירת הבניה בהתיישבות.

ח"כ כהן נפגש עם ראש המועצה אזורית שומרון יוסי דגן וכן עם שותפיו של דגן להנהלת "הליכוד שלי" – קבוצת התיישבות בליכוד, יוני הישראלי ויעקב וינברגר.

כהן אמר: "היה חשוב לי להגיע היום כאן לשומרון ולבקר את ראש המועצה יוסי דגן, את יוני הישראלי ואת יעקב וינברגר ושאר החברים הטובים כאן. בכל התפקידים השונים שבהם הייתי ואותם ביצעתי גם בכנסת וגם בממשלה, תמיד פעלתי לחיזוק התיישבות, להמשך הבניה ותנופת המגורים, ולתעשייה.

''אנחנו רואים בזה ערך חשוב, כי זו היא הארץ שלנו ואנחנו כאן נפעל גם באופוזיציה, ואני מקווה לא לאורך זמן ושנוכל להחליף את הממשלה הזו כמה שיותר מהר, ושהמחנה הלאומי יחזור להוביל למען בניין עם ישראל בארץ ישראל, כאן, במקום החשוב הזה".

ח"כ כהן הדגיש כי המנסים לפלג בין הליכוד להתיישבות לא יצליחו במשימתם. לדבריו "אנחנו נפעל ביחד, כגוף אחד ואין משהו שיפלג בניינו, לטובת מדינת ישראל תוך חיזוק הליכוד והתעצמותו. אני רוצה להודות ליוסי דגן, ליוני הישראלי וליעקב וינברגר על השותפות ובהזדמנות זאת להגיד יישר כוח גם על פעילות הבניה שאתם עושים בחבל הארץ החשוב הזה. אנחנו כאן ביחד".

ראש המועצה אזורית שומרון יוסי דגן הודה לח"כ כהן על הביקור ואמר: "אני מקבל בברכה גדולה ואהבה גדולה את חברינו היקר חבר הכנסת אלי כהן, השר לשעבר וכולנו מקווים שבקרוב מאוד גם בעתיד, שהגיע לביקור בשומרון יחד עם יוני ישראלי וקבוצת הליכוד שלי – מטה התיישבות בליכוד, על מנת לסייר ולראות את ההתפתחות והגדילה של השומרון.

"אנחנו מחויבים כולנו במאה אחוז להחזיר את ממשלת המחנה הלאומי בראשותו של הליכוד, ואנחנו נפעל בכל הכוח כדי לעשות את הדבר הזה. אנחנו מחזקים אותך על כל מה שעשית בתפקידים השונים, וגם עכשיו אתה לוחם אמיתי למען בניין ארץ ישראל ולמען התיישבות בשומרון ועל כך התודה וההוקרה של עם ישראל כולו", אמר דגן.

לסיום הוסיף דגן כי אם יהיה צורך השומרון יצא למאבק על הבניה בשומרון ובשאר רחבי הארץ: "אנחנו נמצאים בתקופה מאוד מורכבת שבה אנחנו צריכים להיאבק על כל דבר, ועל כל בניה. אומנם זה היה כך גם בשנים קודמות, אבל עכשיו ביתר שאת, ואנחנו עובדים ביחד נחושים, גם כאנשי ליכוד וגם כאנשי ארץ ישראל, לעמוד כצוק איתן ביחד כדי להביא תנופת בניה לכל מרחבי ארץ ישראל. בגליל, בנגב, בירושלים ובכל יהודה ושומרון ואם צריך אז גם נצא למאבקים למען הדבר הזה. תמיד נהיה ביחד על מנת להביא מיליון יהודים לכאן וכדי לממש את המטרות של הציונות. אני מודה לח"כ אלי כהן על השותפות אף אחד לא יכנס בניינו. אנחנו נעשה את ביחד וננצח", סיים דגן.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו