משדר חשיפה של פרויקט 2 בריבוע.
משדר חשיפה של פרויקט 2 בריבוע. צילום: משדר חשיפה של פרויקט 2 בריבוע.

בעקבות ההצלחה של פרויקט 252 לרווקים ורווקות, ולאחר שבסוכות חגגנו נקודת ציון דרך של 100 זוגות שנכנסו תחת החופה בזכות המיזם, הגיעו בקשות רבות מזוגות נשואים שביקשו פרויקט המשך שיתן להם כלים איך להתנהל בחיי הנישואין.

אז החלטנו להרים את הכפפה, ויחד עם ערוץ 7 בדקנו, חיפשנו, וחקרנו עד שמצאנו את מיטב המנטורים לזוגיות, ואנחנו שמחים לבשר לכם על השקת מיזם חדש לזוגות צעירים שיקח את הזוגיות שלכם למקום אחר לגמרי...

בפרויקט החדש בנינו לכם תוכנית שתלווה אתכם בבניית מערכת הנישואין בכל מעטפת החיים, נלמד על איך ליצור תקשורת זוגית מקרבת, איך להכניס תשוקה לחיי הנישואין, כיצד לפתור קונפליקטים ומריבות עם בן או בת הזוג, איך מנהלים את כלכלת המשפחה בצורה נכונה, כיצד לתכנן רכישת דירה, הריון ולידה וכמובן חינוך ילדים.

את כל הפרטים על המיזם החדשני תוכלו לשמוע במשדר חשיפה מיוחד שיערך ביום ראשון יא' חשון (17.10.21) בשעה 20:30.

המשדר יהיה בהשתתפות המנטורים המובילים: אפרת ואלעד צור - יועצי זוגיות ומיניות האחראים על התוכן במיזם. יונתן ויסכה שומר - יועצי זוגיות ומיניות בריאה. אילן והילה יפרח - מרצים בשיטת 'אימגו' 'תרפיית המפגש' ובטיפול זוגי מבוסס מובחנות. בכנס הבאנו לכם גם אורח מיוחד, הקומיקאי והסופר יאיר יעקבי.

הכנס הוירטואלי משודר בזום, אפשר להירשם ללא עלות על ידי לחיצה על הקישור כאן.

במהלך המשדר תקבלו ארגז כלים לשיפור חיי הזוגיות, תלמדו מה היא תקשורת מקרבת וכיצד היא יכולה לחולל נפלאות בחיי הזוגיות. איך מעוררים מחדש את התשוקה בזוגיות ועוד נושאים מרתקים, שריינו לכם מקום עכשיו.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו