אטרקציה של אקסטרים ראלי ארט
אטרקציה של אקסטרים ראלי ארט צילום: באדיבות אקסטרים ראלי ארט

בחופשת הקיץ, בחופשות החגים ובכלל במשך ימות השנה, הורים מחפשים אטרקציות שונות אליהן הם יכולים לקחת את הילדים שלהם או מעסיקים מחפשים לקחת את העובדים לפעילות גיבוש.

על מנת שהילדים יבלו וייהנו, יוכלו ללמוד דברים שונים וחדשים, ולא יצטרכו להשתעמם בבית או בכל מקום אחר.

כפי שאנחנו יכולים להניח, ישנן לא מעט אטרקציות שיכולות להתאים לילדים בכל הגילאים, הן ילדים קטנים והן גדולים. החוכמה היא לדעת למצוא את האטרקציה הנכונה בכל פעם מחדש, על פי גיל הילדים, על פי תחומי העניין שלהם, וכן על פי התקופה והמועד בהם רוצים לקחת את הילדים לבלות במקום כזה או אחר.

אחת החברות המובילות בתחום של אטרקציות בכלל ולילדים בפרט, היא ראלי ארט המספקת מגוון רחב של אטרקציות במרכז, בכל רחבי הארץ. בין אם זה דרך טיולים וסיורים ובין אם זה דרך שימוש במתחמים שונים המיועדים לכך.

חשוב להדגיש, הצוות של ראלי ארט הוא צוות המתמחה בכל הקשור להפעלה של אטרקציות בכלים ניידים, מדובר על צוות מקצועי ומנוסה, וכן, האטרקציות מותאמות לילדים, בני נוער ומבוגרים, על כן כל בני המשפחה יכולים לבלות וליהנות מהן ביחד.

אטרקציות לילדים

הדרך לבחור אטרקציות לילדים, עוברת דרך שלוש נקודות עיקריות. עד כמה האטרקציה מתאימה לגיל שלהם, עד כמה היא בטוחה ולא מסוכנת ועד כמה היא מעניינת וייחודית.

אחת הדוגמאות לאטרקציה שעונה על כל הנקודות הנ"ל, הם טיולי EZRAIDER כפי שחברת ראלי ארט מארגנת, הן עבור ילדים והן עבור מבוגרים, בשטח ובעיר. זו אטרקציה ייחודית מאחר והיא מאפשרת לילדים ליהנות מרכיבה מאתגרת אך בטוחה, מאפשרת להם לראות ולחוות דברים ייחודים ושונים.

איזי ריידר, הוא כלי קל, אשר אפשר לשבת או לעמוד עליו, מגיע למהירות של עד 40 קמ"ש, הוא מאוד בטוח ונוח לשימוש. הכלי עובד על בטרייה חשמלית, ואפשר להשתמש בו, כאמור, גם בתנאי שטח וגם בתוך העיר.

כשמדברים על אטרקציות לילדים בהקשר של איזי ריידר, הכוונה לטיולים הנערכים באמצעות כלי זה במקומות שונים. למשל, אפשר לקחת את הילדים לטיול ביער או שמורת טבע מסוימת, במקום ללכת אז ניתן להתנייד באמצעות הכלי, ובכל פעם אפשר לעצור ולהתבונן על הנוף מסביב, להסביר לילדים מה בדיוק הם רואים, להציע להם אוכל או כל דבר אחר.

אפשר כמובן גם לשלב אטרקציות שונות בתוך האטרקציה עצמה. למשל, ניתן לארגן טיולי איזי ריידר של ילדים והורים, ובכל מקום בו עוצרים אפשר לארגן פעילות או כל דבר אחר. חשוב להדגיש, ילדים לא יכולים לרכב לבד על הכלי, הם חייבים להיעזר במבוגרים לשם כך, אלא אם הם בני 16 ומעלה.

אטרקציות לילדים במרכז

מלבד אטרקציה כגון טיולי איזי ריידר, אנחנו יכולים למצוא במרכז הארץ עוד מגוון רחב של אטרקציות שיכולות להתאים לילדים. החל מאטרקציות הכוללות ביקורים במוזיאונים (למשל, מוזיאון הטבע באוניברסיטת תל אביב), טיולי שייט לאורך החופים, טיולי רכיבה על אופניים בפארק הירקון, וכמובן אטרקציות כמו לונה פארק או סופרלנד (בתקופה בה הפארקים פתוחים) או אתרי מים, כגון ימית 2000 בחולון

מי שרוצה לייצר פעילות מעניינת ומאתגרת עם הילדים, יכול להגיע אל יער בן שמן וליהנות שם ממגוון פעילות בשטח, כולל רכיבה על אופניים, וכן פעילויות כמו משחק פיינטבול במתחם המיועד לכך. כמובן שכל אחת מהפעילויות צריכה להיות מותאמת על פי הגיל שלהם וכן על פי מידת העניין שלהם ושל ההורים בפעילות.

חשוב לציין עוד, אם מעוניינים לבחור פעילות מסוימת לילדים, יש לבחון מתי בדיוק אפשר להוציא את הפעילות לפועל, קרי באיזו תקופה בשנה, באיזה מזג אוויר וכן רצוי לבדוק עד כמה המקום נגיש, זמין ולא עמוס מדי במבקרים אחרים.

אטרקציות בירושלים

העיר ירושלים מציעה מגוון אטרקציות לילדים, הן בתוך העיר והן בסביבתה. החל מטיולים, כולל טיולי רכיבה בתוך ומחוץ לעיר, כלה בביקורים במוזיאונים ואתרים בעלי משמעות היסטורית ואחרת, סיורים בשוק מחנה יהודה או בעיר העתיקה, ביקור במוזיאון המדע ובמוזיאונים אחרים, סינמה סיטי וסינמטק ועוד שורה ארוכה של אתרים ומקומות.

חשוב לציין, מי שרוצה יכול לצאת עם הילדים גם לטיול רכיבה עם איזי ריידר, הן בעיר עצמה והן באתרים קרובים לעיר, בתנאי שטח. זה בהחלט יכול לעורר הרבה עניין ותשומת לב בקרב הילדים.

אטרקציות בחיפה

העיר חיפה מושכת אליה לא מעט הורים וילדים, אשר נהנים לבקר בה וליהנות מהאטרקציות השונות שהיא מציעה. הנסיעה לחיפה ברכבת, מהווה בפני עצמה חוויה ייחודית עבור לא מעט ילדים אשר נהנים מאופי וסגנון הנסיעה.

מעבר לכך, הרי שאפשר לערוך טיול במוזיאונים הפזורים בעיר, כולל מוזיאון המדע המפורסם, ביקור בגן הבהאים, בנמל, וכן בחופי הים הייחודיים שבעיר.

גם בחיפה אפשר לערוך טיול איזי ריידר, בין אם זה בעיר עצמה ובין אם זה בשטחים מסביב, למשל ביער הכרמל. לשם כך, יש לארגן מראש את כל מה שנדרש על מנת שהטיול יהיה נעים, נוח ובטוח.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו