פתיחת שנה במכללת שאנן
פתיחת שנה במכללת שאנןצילום: דוברות

עם פתיחת שנת הלימודים ערכה אגודת הסטודנטים במכללת שאנן הפנינג חגיגי במדשאות המכללה לציון תחילת השנה.

ברחבת הדשא חיכו לסטודנטים בלונים, צילומי מגנטים, מגוון דוכני אוכל, ברד, סוכר וופל בלגי.

את הפנינג פתח נשיא המכללה, פרופסור אבי לוי, בברכות ועצות לסטודנטים החדשים והוותיקים. נשיא המכללה מסר את המייל האישי שלו וביקש שלא יהססו לפנות אליו.

אחריו עלו יחד יושבי ראש אגודת הסטודנטים במכללת שאנן, אושרית שושן ויעקב וגנר, שהציגו בפני הסטודנטים את האגודה, את פעילותה במהלך השנה, והזמינו את הסטודנטים החדשים להצטרף לאגודה.

הסטנדאפיסט אמיר מויאל הנעים את זמנם של המשתתפים במופע ייחודי ומשעשע על חייהם של הסטודנטים בתקופת הלימודים. בסיום המופע נפרשו שולחנות לארוחת צהריים. לאחר סיום ההפנינג שבו הסטודנטים לכיתות ופתחו את שנת הלימודים.

יו"ר אגודת הסטודנטים, אושרית שושן: "ראשית רוצה לברך את הסטודנטים והסטודנטיות בפתיחת שנת הלימודים. שאנן זו לא רק מכללה, שאנן זה בית ומשפחה, אנחנו פה באגודת הסטודנטים מקבלים בחום את החדשים והוותיקים, מאחלת בהצלחה ענקית לכולם ואנו פה לכל דבר ועניין עבור הסטודנטים".

נשיא המכללה, הפרופסור אבי לוי: "תודה לאנשי אגודת הסטודנטים על האירוע המיוחד אותו הכינו. מברך את הסטודנטיות והסטודנטים בשנת לימודים פורייה, מועילה ומעשירה. השנה פתחנו מספר מסלולים חדשים ומיוחדים ואף חנכנו את מדרשת מעיין בשאנן. אני וצוות המכללה עומדים לרשותכם בכל הנדרש והצלחתכם היא הצלחתנו. שנת לימודים מבורכת".